PROGRAMÁTOR FIREMNÍCH APLIKACÍ

Máte rádi, když věci fungují? Baví vás práce s velkým množstvím dat? Hledáme posilu do týmu, který se stará o provoz a rozvoj našich firemních informačních systémů. Umíte-li programovat a používat SQL, je to šance právě pro Vás! Společnost GIENGER spol. s r.o. založená v roce 1991 je odborný velkoobchod TZB. Je součástí holdingu GC SKUPINA, který obsluhuje zákazníky v České republice a na Slovensku. Naše IT oddělení se stará o jednotné programové vybavení firem GC SKUPINY.

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
50 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Vaší pracovní náplní bude správa a rozvoj firemních informačních systémů, což zahrnuje:

  • rozvoj a podporu aplikací pro velkoobchodní prodej, řízení skladů a dopravy, pro ekonomické agendy (hlavní informační systém K2 a podpůrné aplikace);
  • integraci informačních systémů a výměnu dat s externími systémy, mobilními a webovými aplikacemi;
  • testování vyvíjených aplikací;
  • dohled na provoz aplikací, spolupráci při řešení aplikačních incidentů (včetně občasné pohotovosti mimo pracovní dobu);
  • tvorbu vývojářské a uživatelské dokumentace;
  • vedení evidence požadavků v systému ALVAO.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior
  • Vzdělání:

Pozice

Databázový developer

Základní dovednosti

praktická znalost SQL mateřský jazyk čeština či slovenština (nebo jejich dobrá znalost) SŠ nebo VŠ (ideálně v oboru IT) programování ve vyšších programovacích jazycích (PASCAL apod.)

Výhodou

programování v C# Power Query Power BI

Softskills

komunikační schopnosti logické myšlení pečlivost samostatnost

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

– zázemí stabilní firmy na evropském trhu
– jednosměnný provoz
– výborné platové podmínky
– práce v přátelském pracovním kolektivu
– příspěvek na penzijní připojištění ihned po zkušební době
– příspěvek na stravování
– volné víkendy a svátky
– 25 dní dovolené
– cafeterie
– sleva na firemní zboží

Proč si vybrat tuto nabídku

Nabízíme zajímavou práci pro kandidáty, kteří hledají stabilního zaměstnavatele a dlouhodobou perspektivu a dorozumějí se dobře česky nebo slovensky. Náš malý IT tým Vám poskytne vstřícnou podporu při seznámení s firmou, prostředím a Vašimi pracovními úkoly. Budete-li do práce jezdit autem, najdete u firmy vždy dostatek volných parkovacích míst. Na pracovišti si můžete uvařit výtečné espresso, K dispozici je kuchyňka s ledničkou. Na oběd si můžete zajít do firemní jídelny, která nabízí výběr ze tří jídel (tradiční i racionální stravu), můžete si zde také ohřát a sníst vlastní přinesené jídlo. Firma pro zaměstnance pořádá a sponzoruje pravidelné akce (vánoční večírky, festival Holešovská regata aj.) a nabízí další zaměstnanecké benefity, s nimiž Vás rádi seznámíme.

Informace o pozici

Mzda 30 000 - 50 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Kvítkovická 1633, Napajedla
Termín nástupu 01.03.2024