Flutter developer

Do týmu oborových služeb (Sauto, Sbazar atd.) hledáme samostatného Flutter vývojáře zkušeného ve vývoji mobilních aplikací. Pokud píšete čistý kód bez metod na stovky řádků, máte cit pro udržitelnost codebase a rozumíte si jak s toolchainy ve flutteru, tak v native, dobře k nám zapadnete.

Úroveň
  • Medior
  • Senior
Spolupráce
  • HPP
  • Homeoffice
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

Náplň práce a jak to u nás chodí

  • Samostatná práce na přidělených úkolech v rámci aplikací pro Seznam.cz jako je například Sbazar, Sreality.
  • Práce se všemi částmi aplikace, od získávání dat z backendu, přes správu stavu, ukládání dat, implementace jednotlivých servis až po implementaci samotného UI.
  • Důraz klademe především na samostatnost, udržitelný a snadno čitelný kód.
  • Všechny projekty, na kterých se u nás ve Flutteru pracuje, jsou udržovány spolu s SDK, a tak se nemusíte bát legacy projektů nebo knihoven.

Bez čeho se neobejdete

  • Výborná znalost jazyka Dart
  • Prokazatelná zkušenost s Flutterem a všemi jeho aspekty
  • Dobrá znalost knihoven pro state management
  • Práce s Rest API (+ Postman nebo alternativní nástroje)
  • Dobré povědomí o Firebase
  • Porozumění deklarativnímu UI
  • Znalost Gitu

Výhodou

  • Zkušenosti z native vývoje Android
  • Zkušenosti z native vývoje iOS
  • Zkušenosti s animacemi (implicitní, explicitní + Rive)

Na co se můžete těšit

  • Codebase udržovaná v cutting edge technologiích
  • Práce na aplikacích s velkým dosahem (desetitisíce uživatelů)
  • Tým otevřený k novým názorům a inovacím
  • Možnost dalšího rozvoje, vzdělávání a kariérního růstu
  • Časově flexibilní práce

Info o týmu

  • Naše vývojové oddělení se skládá ze 2 Flutter vývojářů, kteří úzce spolupracují se 7 backenďáky a se 7 frontenďáky.
  • Jediný člen týmu se nachází v Praze, zbytek je v Brně.
  • Práce na dálku je možná, s občasnými setkáváními v kanceláři pro lepší spolupráci a týmovou soudržnost.

Připojte se k nám a podílejte se na tvorbě aplikací, které denně využívají tisíce lidí. Vaše práce bude mít skutečný dopad!

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Vzdělání:

Pozice

Developer mobilních aplikací Full stack developer

Základní dovednosti

flutter dart RestAPI firebase git

Výhodou

native iOS native Android animace

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Pet Friendly Office
  • Neformální prostředí
  • Stravenkový paušál
  • Volno navíc
  • Občerstvení na pracovišti
  • Fit díky Multisportce
  • Podporujeme rodiny
  • Technika na přání
  • Cafeterie
  • Interní vzdělávání

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha