Admin / devOps

Homeoffice HPP
mluvii.com s.r.o. Praha 4 100 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Naše omnikanálová platforma zažívá zlaté časy a my rozšiřujeme tým! Už se nemůžeme dočkat nových tváří, tak nám honem napište a do měsíce máte novou práci.

Pro nově vznikající projekt v oblasti telekomunikace hledáme nadšence, kteří rádi pracují s nejnovějšími technologiemi a motivuje je tvořit od nuly.

Náplň práce

  • Správa a údržba unixových serverů
  • Monitoring app a sítí
  • Správa CI/CD
  • Údržba vnitřní infrastruktury

Co tedy konkrétně budeš dělat?

Provoz za pomoci monitorovacích nástrojů, průběžně vyhodnocovat stav/chod aplikace quality of services ve spolupráci s vývojáři, udržovat servery v  up to date stavu, budete mít na starosti zabezpečení infrastruktury.

Používané technologie na projektech

  • Správa Linux serverů
  • monitorovací systém (ELK)
  • VoIP
  • Kubernetes, docker

Požadavky

  • Znalost skriptování v Pythonu
  • Znalost Dockeru, Kubernetes
  • Výhodou zkušenosti s provozem databází Postgres a MongoDb
  • Sítě a jejich fungování

Co u nás najdeš?

  • smysluplnou práci, jejíž výsledky budou rychle vidět,
  • zajímavé technologie a aplikace pro stovky tisíc uživatelů,
  • neformální atmosféru, lidský přístup a skvělý kolektiv,
  • zajímavou skupinu lidí s různými zkušenostmi - vzájemně se podporujeme a táhneme produkt dopředu,
  • agilní přístup,
  • motivační ohodnocení,
  • kanceláře na Praze 4 se skvělou dopravní dostupností,
  • pet friendly kancelář, supr kafe a občerstvení na pracovišti,
  • nejaktuálnější technologie – protože tvořit v zastaralých hybridech by nebyla žádná zábava,
  • rádi se vidíme i mimo práci.

Co je potřeba

znalost skriptování v Pythonu
Docker
Kubernetes

Výhodou

databáze Postgres a MongoDb
  • Úroveň
    Medior Senior
  • Jazyky
    Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Nabízíme

  • Plat
    100 000 Kč / měsíc
  • Typ odměny
    Odměna/Plat
  • Vzdálená práce
    Homeoffice
  • Pracovní prostředí
    Moderní
  • Typ práce nebo projektu
    Moderní technologie Inovační projekty

Jaké jsou benefity?

  • startupové prostředí, tzn. žádné šílené procesy, všechno si nastavíš sám/a!
  • pet friendly kancelář- rádi uvítáme i tvého čtyřnohého kámoše (aktuálně už tu s námi jeden bývá, tak z nich třeba budou kámoši)
  • nadčasový projekt (tím samozřejmě myslíme naší aplikaci)
  • nejaktuálnější technologie – protože tvořit v zastaralých hybridech by nebyla žádná zábava
  • teamová pivíčka – jo! Rádi se vidíme i mimo práci ????
  • flexibilita - práci si můžeš dělat způsobem, který ti nejvíce vyhovuje

Proč si vybrat tuto nabídku?

Jsme startup, tzn. spousta procesů teprve vzniká a každý z nás má možnost přispět k tomu, jak budou vypadat. Navíc tu máme tým velmi schopných vývojářů a dalších lidí, od kterých je pořád co se učit. Využíváme nejmodernější technologie a díky kooperaci s Microsoftem se dostáváme k zajímavým projektům.

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP a další)
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Typ firmy
    Malá
  • Místo pracoviště
    Praha 4
  • Termín nástupu
    01.01.2022