IT/DevOps junior na Vysočině

Chceš trávit čas v přírodě, pracovat z domu a mít zázemí špičkové technologické firmy? V RACOMu Ti to umožníme!

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Chceme dělat věci, které nás baví a které mají smysl. Proto jdeme od začátku cestou vlastních produktů, které sami navrhujeme, vyvíjíme a vyrábíme.

Hlavním polem našeho působení je oblast bezdrátových komunikací, ale nebojíme se ani neobvyklých aplikací – naše radiomodemy zajišťovaly přenos dat na Jizerské padesátce i Tour de France, do svého prototypu elektroletadla si je vybral francouzský Airbus.

Za 30 let jsme vyrostli z malého startupu uprostřed vysočinských kopců ve stabilní firmu celosvětového významu.

CO TĚ ČEKÁ

Máme 130 zaměstnanců, 3 budovy, přes 20 softwarových vývojářů, robotické osazovací centrum a obchodníky po celém světě - a ti všichni spoléhají na bezproblémový chod komplexní ICT infrastruktury.

Její každodenní provoz, bezpečnost a spolehlivost zajišťují v současné době 3 kolegové z našeho IT týmu. Tvým úkolem bude zpočátku posílit jejich kapacitu, především v oblasti spolupráce se softwarovým vývojem (DevOps). Po plném zapracování můžeš využít částečnou práci z domu, předpokládáme že v kanceláři budeš trávit dva dny v týdnu.

Dnes bychom v Tobě rádi našli člověka s hlubokým zájmem o informační technologie, a chutí se dál učit. Časem se klidně můžeš posunout až do role stratéga a vizionáře, který bude určovat další směřování našeho ICT a udržovat krok se zásadními trendy v oboru, možná i převezme chod celého oddělení.

CO OČEKÁVÁME

Otevíráme dveře šikovnému absolventovi, který se chce rozvíjet v jedinečném prostředí technologické firmy. Hledáme především novou energii a odvahu posouvat věci kupředu. Nenabízíme teplé místečko v koutě, ale příležitost k rozvoji.

Pro začátek si Tě představujeme asi takhle:

  • máš vystudovaný IT obor nebo je IT něco, čím opravdu žiješ - prostor k učení budeš mít velký, ale základní přehled bys přece jenom měl/a mít

  • baví Tě IT a máš přehled, co se v oboru děje - potřebujeme jít s dobou a včas odhadnout správný směr rozvoje

  • umíš komunikovat - IT vnímáme především jako službu, čeká Tě spolupráce s lidmi z různých oddělení napříč celou firmou

  • nebojíš se posouvat svoje hranice, učit se a zkoušet nové věci

  • pokud už sis v praxi zkusil/a správu IT, případně ses potkal/a s firemním ERP systémem, bude to výhoda

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

DevOps admin Unix/Linux admin

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Věříme, že osobní spokojenost lidí se odráží ve fungování firmy, a proto se snažíme sladit osobní a pracovní životy našich lidí. Konkrétně to u nás znamená:

  • flexibilitu - nesedíme každý den v kanceláři, zároveň se tu ale rádi potkáváme - práce z domu je fajn, zatímco někdy je užitečnější se nad problémy sejít, kombinujeme obojí
  • individuálně nastavené pracovní podmínky - spíš než na tabulková místa a tituly na vizitkách se soustředíme na konkrétní práci a odpovědnost jednotlivých lidí
  • příjemné prostředí - máme samostatné kanceláře pro 2-5 lidí; potkáváme se rádi (na kafi, na obědě, nebo po práci na kole), ale zároveň respektujeme potřebu nerušené soustředěné práce a do společných akcí nikoho nenutíme
  • stabilitu - už přes 30 let jsme soukromá česká firma a všechny vlastníky stále známe jménem - potkáváme se běžně na chodbě i na společných akcích
  • ubytování - v Novém Městě na Moravě umíme nabídnout pokoj ve sdíleném bytě i zvýhodněný pronájem celého bytu třeba pro mladou rodinu, doslova pár kroků od kanceláře
  • místo pro život - Nové Město je ráj sportovců a všech outdoorových nadšenců, ale i skvělé místo pro rodinný život - najdeš

Proč si vybrat tuto nabídku

RACOM založili na zelené louce čtyři nadšenci v roce 1989 ještě před revolucí. Dnes patříme mezi nejvýznamnější světové výrobce zařízení pro bezdrátový přenos dat a stále si udržujeme atmosféru rodinné firmy. Máme minimální fluktuaci a vedoucí pozice přednostně obsazujeme našimi zaměstnanci v rámci jejich kariérního růstu.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Nové Město na Moravě