PC Programátor

Jsme mezinárodní firma patřící mezi největší výrobce turniketů. Naše unikátní produkty najdete od Evropy, Austrálie po Severní Ameriku. Vyvíjíme také vlastní bezkontaktní identifikační systémy včetně přístupových a docházkových systémů včetně vlastních HW terminálů.

  • Senior
  • Expert
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

Jak si Vás představujeme?

  • Znalost C#
  • Znalost ASP.NET MVC
  • Entity Framework a MS SQL
  • Znalost algoritmizace a principů programování
  • Schopnost týmové i samostatné práce
  • Kreativní myšlení a proaktivní přístup
  • Angličtina (B1)
  • Praxe na obdobné pozici výhodou

Co bude náplň Vaší práce?

  • Práce na vývoji moderních identifikační systémů včetně přístupových a docházkových systémů.
  • Práce na projektech v týmu kolegů i samostatně
  • Spolupráce při testování SW, dokumentaci a technických školeních
  • Spolupráce s dalšími odděleními (hotline, obchod, marketing)

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert
  • Vzdělání:

Pozice

.NET developer

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Spolupráci na HPP
  • Nástup možný ihned
  • Práci pro dynamicky rostoucí společnost
  • Možnost dalšího profesního i osobního růstu s rozvojem společnosti
  • Jazykový kurz angličtiny na pracovišti
  • Podpora dalšího profesního vzdělávání
  • Dovolená 4 týdny s možností nadstandardní dovolené 5 dnů
  • Pružnou pracovní dobu
  • Firemní akce v průběhu roku
  • Klimatizovanou kancelář
  • Závodní stravování s příspěvkem ve výši 80 %

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Pracovní prostředí Moderní
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Zlín