.NET C# programátor/ka - klinické informační systémy

Věříte, že jdou technologie a zdravotnictví dohromady? My ano! Hledáte smysluplnou a stabilní práci, ve které dostanete dostatek prostoru pro vlastní realizaci? Jste zodpovědný, samostatný, ale zároveň vám nevadí práce v menším týmu? Tak to bychom si mohli rozumět!

Úroveň
  • Junior
  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Koho hledáme?

Rádi bychom rozšířili tým o vývojáře (C# .NET), který se bude ve svém týmu podílet na vývoji desktopového klinického informačního systému. Zároveň bude modernizovat tuto desktopovou aplikaci na webového klienta s přechodem na .NET 6 a výš. Pozice je ideální pro vývojáře, kteří se chtějí zdokonalit v nových technologiích na robustním produktu s přesahem do vývoje front-endové části psané v Angular.

Jak to u nás funguje?

Agilní tým, jehož budete součástí, je částečně v Pardubicích, Brně a Ostravě, takže si můžete vybrat, v kterém z těchto měst budete mít svou kancelář. Jsme si jistí, že určitě uvítáte i možnost home office.

Co očekáváme od budoucího kolegy?

Analytické myšlení a samostatnost při plnění úkolů.

Aktivní zkušenosti s programováním v .NET C#, WPF.

Znalost GITu a MS Visual Studia.

Základní znalost SQL.

Ochotu učit se a zdokonalovat se v nových technologiích.

Co není nutné, ale uvítáme to s nadšením?

Orientaci v metodice SCRUM.

Znalost .NET 6 a vyšší.

Znalost REST API.

Základní znalost TypeScript, HTML, CSS.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior Expert
  • Vzdělání:

Pozice

.NET developer .NET developer

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Smysluplnou, odpovědnou a tvůrčí práci ve stabilní a rostoucí firmě.

Náborový příspěvek ve výši 80.000,- (po úspěšném ukončení zkušební doby 40.000,- Kč, po prvním roce 40.000,- Kč).

Odpovídající finanční ohodnocení, na jehož přesné výši se dohodneme na pohovoru. A taky roční prémie při plnění ročního plánu.

Flexibilní pracovní dobu, 5+1 týdnů dovolené a 5 sick days, které můžete kdykoliv využít.

Veškeré potřebné vybavení k práci a příjemnou kancelář v historickém centru Brna nebo nedaleko centra Ostravy. Žádný neosobní openspace!

Penzijní připojištění, nadstandardní preventivní lékařskou péči nebo třeba hrazené očkování proti chřipce.

Příspěvek na stravování a sportovní aktivity, hrazenou výuku angličtiny a spoustu dalších benefitů. Všechny výhody s vámi rádi probereme přímo na online pohovoru!

Informace o pozici

Vzdálená práce Homeoffice
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Brno, Ostrava