NodeJS | ExpressJS | NestJS | VueJS

Už ses s těmi KW setkal? Bylo to setkání trochu bližší než jen vygooglení, co znamenají? Tak se ozvi, něco bych pro Tebe měla.

Úroveň
  • Junior
  • Medior
Spolupráce
  • Freelancer
  • HPP
  • Homeoffice
Úvazek
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
120 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Asi úplně nepotřebuju, abys uměl všechny technologie dokonale. Jestli ovládáš jednu z nich a fullstack je Tvojí snovou destinací, napiš.

Firma, se kterou spolupracuji, bojuje proti finanční gramotnosti a HLAVNĚ!!! pomáhá lidem s investicemi. To je dneska DOST hodí, nemám pravdu???

Mají interní systém, kterým řídí firmu a externisty. Je na něm hodně hodně práce, kterou dva vývojáři nestíhají odbavovat, a tak hledají třetího. Pak budou hledat i čtvrtýho.

Oba sedí v Brně a chtěli by, aby ses k nim přidal. Budou Ti nápomocní ve všem, co budeš potřebovat. Nenechají tě utopit, neboj.

Ještě jednou, pro jistotu. Něco z techstacku umět musíš. Tedy NodeJS, VueJS, ExpressJS, NestJS nebo i jen Javascript na backendu i frontendu. Jo, a taky dělají s NoSQL databází, Mongo

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Full stack developer

Základní dovednosti

NodeJS VueJS ExpressJS NestJS Javacript

Softskills

Buďnormální Chtějpracovat Nevymlouvejse

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Takové, co Ti nabídne jen velká firma. Dovča 25 dní, finanční bonusy, jídlo zdarma, stravenky, kurzy, školení atd.

Proč si vybrat tuto nabídku

Naučíš se toho dost a získáš stabilní příjem (=práci). Dlouhodobá spolupráce je pro ně důležitá.

Informace o pozici

Mzda 80 000 - 120 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Brno
Termín nástupu 01.10.2022