SW Developer

Do 5 členného stabilního týmu hledáme nového kolegu, šikovného a nadšeného vývojáře, který se bude podílet na vývoji zakázkových aplikací různého typu. Zkušenosti s full stack vývojem jsou preferované, nicméně rádi uvítáme i zájemce, kteří jsou konkrétněji zaměřeni na specifické části implementace (frontend / web UI, backend / aplikační logika, API rozhraní, databáze, apod.).

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

O čem je práce na této pozici?

· Vývoj různorodých typů projektů - krátkodobých i dlouhodobých, pro široké portfolio našich zákazníků.
Často se jedná o komplexní web-based řešení a se složitější funkčností a množstvím integrací na jiné systémy.

· Podpora a rozvoj stávajících řešení, stejně tak i implementace zcela nových aplikací.

· Rozumně vyvážený poměr týmové a samostatné práce.

· Aktivní účast na celém životním cyklu vývoje – od je návrhu (vymýšlení) a plánování, přes vlastní realizaci, až po testování a nasazování do provozu.

· Práce se pestrou škálou technologií a vývojářských nástrojů (rozhodně ale není nutné vše znát a dokonale ovládat), jako např.

o MS .NET Framework / .NET Core / ASP.NET / MVC, JavaScript / TypeScript / Node.js, React JS, MS SQL Server, Oracle, Mongo DB (no-SQL databáze), a další

o Visual Studio, VS Code, Git (GitLab), apod.

o Windows, Mac, Linux

Naše očekávání?

· Prokazatelná reálná zkušenost s vývojem web-based a/nebo backend řešeními (ať už jde o „chytřejší“ prezentační weby, eshopy, zakázkový software na míru ovládaný přes webové UI, integrace systémů a aplikací na úrovni API, práce s databázovými systémy – relační i noSQL databáze).

· Velkou výhodou je zkušenost s vývojem aplikační logiky a API rozhraní (s jejich využíváním v rámci aplikací, popř. i s jejich vytvářením)

· Zkušenost se source control kolaborativním prostředím (zejména Git repozitáře apod.)

· Týmový duch – tedy schopnost spolupracovat a komunikovat s ostatním kolegy v týmu

· Otevřená mysl, kreativita a proaktivní přístup k práci, smysl pro osobní zodpovědnost

· Chuť a zájem učit se nové věci, sledovat trendy a stále se zdokonalovat

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Full stack developer Javascript developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

· Účast na zajímavých krátkodobých i dlouhodobých projektech pro různé zákazníky

· Pestrá práce, plná zajímavých výzev a prostoru k seberealizaci

· Příjemný a přátelský kolektiv zkušených a vstřícných profesionálů

· Možnost aktivně zasahovat do návrhu řešení, přinést do projektu i něco „za sebe“

· Možnost (ale ne nutnost) účastnit se přímé spolupráce se zákazníky

· Prostor pro profesní i osobní rozvoj

· Zázemí ryze české technologické společnosti s mezinárodním přesahem

· Možnost práce i na dálku, pokud je zrovna potřeba (samozřejmě preferujeme fyzickou přítomnost v týmu)

· Motivující finanční ohodnocení

· Širokou škálu dalších firemních benefitů (firemní akce, neformální teambuildingy, příspěvek na stravování, Multisport karta, flexibilní pracovní doba, volitelné kurzy anglického jazyka, možnost napracování hodin, apod.)

· Příjemné pracovní prostředí, relax zóna a 5 týdnů dovolené

Pokud Vás spolupráce s námi zaujala, dejte nám o sobě vědět a přijďte se k nám podívat. Jste-li nedočkaví, můžete si nejprve prohlédnout naši videovizitku:

Proč si vybrat tuto nabídku

- máme zajímavé projekty pro prestižní společnosti - najdeš u nás spoustu chytrých hlav, od kterých se můžete hodně naučit - můžeš se u nás realizovat - necháme ti pro to dostatečný prostor - věci se u nás hýbou - pokud je potřeba rozhodnutí ze strany managementu, je to otázka hodin či dnů, ne měsíců - snažíme se, aby lidi dělali to, co je baví - nemáme rádi open space

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Údolní 212/1, 147 00 Praha 4
Termín nástupu 01.10.2022