Full Stack Developer – Energetika

Jsou Python, Linux a React Tvým denním chlebem? Láká Tě pracovat na zajímavých projektech a být součástí transformace energetiky pomocí programování nových technologií bateriových úložišť. Staňte se součástí malého kolektivu, kde vládne pohodová atmosféra a kolegové se vzájemně podporují!

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
150 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc

Popis pozice

* Podílení se na vzniku nového Energy management systému

* Programování v Pythonu i úprava stávajících kódů

* Programování  vrstev systému řídících bateriová úložiště

* Spolupráce se SW architekty a odborníky na energetické technologie

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Full stack developer Python developer

Základní dovednosti

Python React Linux API JavaScript TypeScript Terraform

Softskills

Týmovost analytické dovednosti

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

* Podílení se na transformaci energetiky pomocí vývoje nových systémů

* Flexibilní pracovní doba, občerstvení na pracovišti a káva z pražíren

* Rodinné pracovní prostředí i balkónek pro načerpání inspirace

* Příjemný kolektiv, se kterým dobiješ energii po náročném dni

* Práce na projektech, které za sebou můžete vidět fyzicky i v médiích????

* Lokalita – Brno Medlánky

* Nástup – Dle domluvy

*KONTAKT: zbankova.ext@solek.com

Proč si vybrat tuto nabídku

Staň se součástí zelené budoucnosti prací na zajímavých projektech v oblasti solární energetiky a uchovávání energie! Pro více informací: zbankova.ext@solek.com

Informace o pozici

Mzda 100 000 - 150 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Pracovní prostředí Moderní
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště BRNO Medlánky
Termín nástupu 02.01.2023