Hledáme parťáka/parťačku do týmu: Full-stack developer Laravel+Vue

Baví tě vyvíjet aplikace? Pak do týmu hledáme možná právě tebe. Jmenuji se Kuba a rád bych ti představil náš tým i práci. Hledáme kolegu, který se bude starat o náš informační systém – ten je centrem všech technologií, které pro správu serverů používáme. Podrobně v něm evidujeme veškeré informace o serverech, storage, sítích, zákaznících a také vystavujeme faktury. Do budoucna si v něm klienti budou moct servery vyvářet, ovládat a částečně nastavovat.

Úroveň
  • Junior
  • Senior
  • Expert
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

O našem týmu

Stavíme technologickou platformu, vlastníme skutečný fyzický hardware (nikoliv cloud či VPS). Denně jsme až po lokty ponořeni v Linuxu, aby ostatní týmy skupiny Profitak (Mergado, Bidding Fox, Feed Image Editor, Ordelogy a další) mohly provozovat své SaaS. Radíme vývojářům s výběrem vhodných technologií, pomáháme s nasazením jejich aplikací, zavedením CI/CD a monitoringem. Razíme heslo: Everything-as-a-Code.

Co budeš mít na starost

  • údržba informačního systému/aplikace
  • přidávání nových funkcí pro zákazníky

Budeme si rozumět, pokud

  • ovládáš Laravel – aplikace je v něm napsaná
  • umíš pracovat s Vue.js
  • primárně se orientuješ na frontend, ale nebojíš se sáhnout ani do backendu – míra zapojení do backendu je na vzájemné diskuzi
  • máš dlouhodobou zkušenost s vývojem aplikací
  • rád čelíš novým výzvám – snažíš se je řešit chytře, spolehlivě a bezpečně

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior Expert

Pozice

Full stack developer Vue.js developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co ti nabízíme

  • práci na HPP
  • pružnou pracovní dobu
  • homeoffice, sickdays
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenkový paušál
  • kanceláře v Brně na Cejlu v budově Kovotermu
  • prostor pro testování nových technologií

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Brno