Fullstack (zkušený back-end + cloud, ideálně s front-end)

Úroveň
  • Medior
  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • HPP
  • Homeoffice
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
140 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Dobrý den,
aktuálně obsazujeme do centra Prahy full stack developera se znalostí cloudu (minimum: zkušený backend - Python/Java/.NET/C# + cloud, + ideálně React, Angular, JS, TS), práce je na HPP hybridní formou docházky (pár dní v měsíci kancelář Praha).
Ráda sdělím více detailů buď zde anebo na mém profilu https://www.linkedin.com/in/monika-remez/
Krásný den, M. REMEZ
Hello,
We are currently hiring a full stack developer with knowledge of cloud (minimum: experienced backend - Python/Java/.NET/C# + cloud, + ideally React, Angular, JS, TS), the job is on HPP hybrid form of attendance (a few days a month office Prague).
I will be happy to share more details either here or on my profile https://www.linkedin.com/in/monika-remez/
Have a nice day, M. REMEZ

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert
  • Praxe:
    4 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Full stack developer

Jazyky

Anglicky – domluvit se

Informace o pozici

Mzda 5 000 - 140 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Místo pracoviště Praha