HELPDESK ICT - podpora uživatelů

Jsme jednou z největších firem v České republice. V současné době procházíme transformací a Vy máte příležitost uplatnit svůj profesionální přístup, kterým můžete změnit budoucnost České pošty a zároveň napsat svůj vlastní úspěšný příběh. Čeká nás nová éra a těšíme se, že do toho půjdete s námi.

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Vaší pracovní náplní bude:

  • Telefonická a mailová podpora externích zákazníků, kteří používají elektronické služby České pošty (Certifikační autorita PostSignum, aplikace v Klientské zóně, ISDS…).
  • Telefonická a mailová podpora interních zaměstnanců pro HW a SW používaný v České poště.
  • Příjem, technická specifikace a řízení životního cyklu řešených incidentů v oblasti ICT.

Váš profil:

  • Úplné SŠ vzdělání - zaměření ICT nebo elektro výhodou.
  • Velmi dobrá znalost OS WINDOWS (nastavení, role, práva…), orientace v dalších OS – (používání PC jen jako běžný uživatel je pro tuto práci nedostačující).
  • Dobrá znalost nastavení MS Office, nastavení internetových prohlížečů, nastavení mailových klientů.
  • Dobrá orientace v problematice HW PC, sítí LAN, WAN, periferií.
  • Výborné komunikační schopnosti (slovem i písmem).
  • Samostatnost a ochota dále se vzdělávat.

Kancelář: Heršpická 875/6a, Brno

Pracujeme ve dvou směnách:

  • Po – Pá 08:00 – 16:30 hod.
  • Po – Pá 09:30 – 18:00 hod.

V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s. p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior

Pozice

IT konzultant

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

A na co se u nás můžete těšit?

  • Moderně koncipované pracoviště HelpDesku ICT.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Přátelský kolektiv, který Vám pomůže nejen v začátcích.
  • Work-life balance.
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč a možnost vstoupit do programu MultiSport.
  • Příspěvek na rekreaci pro Vás a Vaše děti nebo možnost odpočinku v našich rekreačních zařízeních.
  • Zvýhodněné mobilní tarify pro Vás a Vaše blízké od společnosti T-Mobile.
  • Výhody a slevy na produkty skupiny ČSOB.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Heršpická, Brno