Junior Technical Writer

Ahoj! Jsme Daktela a v posledních letech jsme se etablovali jako přední inovátoři v oblasti kontaktních center a komunikace s klienty. Jako průkopníci v našem odvětví jsme zavedli komplexní řešení pro správu komunikace, umožňující firmám vést dialog se svými zákazníky přes více kanálů z jedné intuitivní platformy. To jim umožňuje poskytovat výjimečnou zákaznickou podporu. Díky našemu přístupu a technologiím si naše řešení oblíbilo již přes 1200 zákazníků z celé EU (Notino, PPL, Rohlík a další).

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Představte si pracovní místo, kde je každý den příležitost k učení, růstu a inovacím. Místo, kde je profesionalita spojena s přátelským duchem, kde je každý názor důležitý a kde má každý příležitost přispět k celkovému úspěchu firmy bez ohledu na svou pozici. Takové je prostředí u nás v Daktele. Připojte se k nám a buďte součástí týmu, který neustále posouvá hranice možného ve světě komunikace.

Co tě u nás čeká?

  • tvorba uživatelské dokumentace, návodů, videí a marketingových textů
  • údržba a zlepšování uživatelské a veřejné technické dokumentace k produktům společnosti
  • vytváření screenshotů a videí k návodu pro aplikace a informační systémy společnosti
  • testování a popis funkcí aplikací společnosti

Jak si tě představujeme?

  • angličtina alespoň B2
  • zvládneš popsat složitější problematiku přístupným způsobem
  • pečlivost a samostatnost jsou samozřejmostí
  • zkušenosti s psaním technické dokumentace by byly výhodou

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

IT mimo škatulky

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co u nás získáš?

  • dvakrát ročně si rozdělujeme odměny podle dosaženého zisku firmy
  • nové moderní kanceláře v OC Flóra
  • flexibilní pracovní prostředí (Home-office)
  • 5 týdnů dovolené
  • sick days, příspěvek na obědy, multisport kartu
  • notebook dle vlastních preferencí (MAC, DELL)
  • dog friendly office

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Vinohradská 2828/151, Praha