Vedoucí oddělení GIS

Ostravské komunikace, a.s. Kdo jsme? • Ostravská prosperující společnost působící již téměř 60 let (od roku 1964) • Značka kvality a spolehlivosti díky poctivé práci spousty lidí • Perspektivní a spolehlivý zaměstnavatel Co děláme? • Opravy a údržba silnic a mostů • Dopravní značení • Letní a zimní údržba komunikací • Veřejné osvětlení • Světelná signalizace a kolektory • Parkovací automaty • Reklama na sloupech veřejného osvětlení • Opravárenská činnost na technice

  • Plný úvazek
Mzda
50 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc

Popis pozice

Náplň práce:

  • Vedoucí odpovídá za podporu cca 60 interních uživatelů a cca 82 externích uživatelů GIS
  • Řídí rozvoj GIS u společnosti, rozvoj webového i mobilního řešení GIS u společnosti
  • Řídí správce GIS, který provádí instalace GIS aplikací na přenosné počítače, nastavení synchronizací dat přenosných aplikací s daty v síti
  • Provádí exporty dat do DTM kraje
  • Připravuje data pro projektanty aj.
  • Řeší a zabezpečuje bezporuchový provoz aplikací GIS v rámci společnosti i na webu pro externí uživatele
  • Zajišťuje školení v oblasti GIS
  • Zajišťuje pravidelné aktualizace mapových podkladů, dat z katastru, update, upgrade software GIS
  • Odpovídá za údržbu liniové sítě v GIS apod.
  • Odpovídá ve spolupráci s dodavateli služeb GIS za bezproblémový chod aplikací GIS ve společnosti i na internetu pro partnery a externí uživatele, zajišťuje rozvoj GIS u společnosti

Požadavky:

  • VŠ, Znalost práce s CAD software, Microstation v.8. a vyšší
  • Práce v GIS aplikacích – pasportech dat
  • Řízení oddělení GIS
  • Řízení správců pasportů a rozvoje GIS u společnosti
  • Týmová práce, dobré komunikační schopnosti, konzultantské a analytické schopnosti
  • Min. 5 let praxe v oblasti informatiky a GIS

Druh pracovního poměru:

  • hlavní, doba určitá – 1 rok s možností prodloužení
  • jednosměnný provoz, úvazek 37,5 hodin/týdně
  • nástup dle domluvy

Místo výkonu práce: Ostrava a okolí

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    5 let
  • Vzdělání:

Pozice

Projektový manažer IT Manažer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • vzdělávací kurzy a školení
  • kvalitní zázemí solventní a úspěšné společnosti, seriózní jednání
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • 5 dnů dovolené navíc
  • závodní stravování
  • další mzdové benefity

Informace o pozici

Mzda 48 000 - 50 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Pracovní prostředí Moderní
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Ostrava