Java Developer

● Typ spolupráce: HPP/IČO (interní) ● Začátek: dohodou ● Lokalita: Praha ● Jazyk: český, anglický pro čtení a psaní technické dokumentace ● Home office: možnost i full remote

Úroveň
  • Junior
Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

● Práce v menším týmu zkušených profesionálů na klíčovém ERP projektu - vytváříme zde
platformu pro ostatní vývojáře.
● Jedeme v agilní metodice (škálovaný scrum), využíváme domain driven design a
microservices architekturu.
● Velká podpora a fungující spolupráce s DevOps.

Jaký má u nás Java Developer být:
● Zkušený, aktivně programující v Java (Java 8+) se znalostí moderních trendů jazyka včetně
standardních knihoven.
● Zná Spring Boot.
● Zvyklý aktivně hledat cesty, překonávat překážky a čelit výzvám.
● Schopný aktivně spolupracovat v teamu s dalšími developery, analytiky a testery.
● S angličtinou – mluvíme česky, ale určitě je potřeba umět číst a psát technickou dokumentaci
i v angličtině (mluvit tě v případě potřeby doučíme, od toho tu máme jazykové kurzy).

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Java developer

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Zaměstnanecké slevy.
Multisport karta
Zcela nové kanceláře a moderní zázemí.
Možnost HPP i externí spolupráce.

A další

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Pracovní prostředí Moderní
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha nebo full remote