Vývojář/ka - Low Code - Full Remote

Podle Gartneru se bude v roce 2024 65% aplikačního vývoje řešit skrze low code nástroje. V Creatity hledáme nové programátory, kteří by se společně s námi chtěli podílet na vývoji aplikací skrze platformu Mendix, současného leadera low codu (předchozí zkušenosti s platformou nejsou třeba, vše se s námi můžete naučit). Pracujeme hlavně pro korporátní klientelu z České republiky a Německa. Nabízíme Vám jedinečnou možnost získání znalostí a kompetencí v oblasti, která významně mění svět IT.

Úroveň
  • Junior
  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
120 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Co bychom očekávali

  • Programátorské zkušenosti – nejlépe s objektově orientovanými jazyky jako JAVA/Javascript, ale na konkrétním jazyku tolik nezáleží
  • Ochotu učit se novým technologiím a způsobům vývoje
  • Výhodou je znalost některé low code platformy, se kterými se v našich projektech často setkáte – Mendix, Outsystems, PowerApps, Appian, Salesforce….
  • Znalosti, které se hodí - relační databáze (SQL), Third party API integrace, Agilní metodiky vývoje, analytické schopnosti, orientace v HTML, CSS, základní znalosti cloudových systémů (AZURE, AWS)
  • Angličtina, němčina je výhoda

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior Expert
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Java developer Full stack developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Nabízíme

  • Možnost 100% homeofficu – na dálku umíme řešit téměř vše
  • Flexibilita a pracovní volnost – nezáleží, zda budete pracovat v 10 ráno nebo v 8 večer, zároveň Vám nikdo nebude mluvit do způsobu provedení – zajímá nás výsledek a jeho efektivita
  • Práce v menším a neformálním teamu – jedinečná kombinace stále „startupové“ atmosféry a zároveň účasti na velkých projektech pro významné zákazníky
  • Inovace a práce se špičkovými technologiemi – low code platformy, umělá inteligence, machine learning…
  • Rozmanitost a možnost výběru projektů včetně těch mezinárodních
  • Juniory naučíme (můžete být i absolvent, student VŠ), seniory oceníme
  • Vysoké finanční ohodnocení včetně bonusů za úspěšné projekty

Informace o pozici

Mzda 40 000 - 120 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda Podíl
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Střední
Místo pracoviště ČR