JAVA vývojář

Nejsme korporát, jsme stabilní česká IT společnost, která hledá pro svoje unikátní projekty nového SW vývojáře, který splyne s naším týmem. Jsme sehraní a rádi si pomáháme. Naše hodnoty jsou otevřená komunikace, sebevzdělávání a lidský přístup. Vyvíjíme vlastní platformu pro řízení identit. Hlavními články naší platformy jsou Identity manager a Access manager SW. V organizacích, kam naše IAM řešení nasadíme, neunikne našemu nástroji žádná identita.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace
  • IdStory
  • 7. května 1168/70, Praha - Chodov

Popis pozice

Jak fungujeme: Pracujeme v menších týmech, kde si hodně pomáháme. Každý má zásadní dopad na to, co tvoříme.

Kde tvůj kód poběží?: Produkty neděláme do šuplíku. Všechno, co vyvineme, je aktivně využíváno. Našimi zákazníky jsou například Kooperativa, CETIN, různá ministerstva, Fakultní nemocnice v Praze a další. Prostě výsledek tvojí práce uvidíš nejen ve vývojovém prostředí, ale na živo v provozu.

Co Ti nabízíme?

  • projekty na kterých vyrosteš společně s námi (mezi naše klienty patří např. Kooperativa, Cetin, nemocnice, ministerstva a další)
  • po zapracování možnost práce i hybrid
  • vzdělávací školení (interní a externí)
  • flexibilní pracovní dobu
  • přátelskou firemní atmosféru
  • pomocnou ruku od fajn kolegů

Jak si Tě představujeme?

  • Jsi vývojář, ne kodér – Může se zdát, že je mezi těmito pojmy rovnítko. My to tak ale nevidíme. Rádi bychom mezi sebe člověka, který vývoj SW chápe jako komplexní disciplínu a zajímá ho nejen to, že napsal novou funkci do backendu, ale jak jeho práce zlepšila produkt a jak to používají kolegové.
  • Spíše backend – Aktuálně máme více práce na backendu, ale určitě se nebráníme ani komplexnějšímu záběru s vylepšováním uživatelského prostředí.
  • Dotahuješ svoji práci. Spousta lidí umí “dodávat”, už jich ale není tolik, co umí “dodat”. V čem je rozdíl? Porovnejte: “Už to skoro skoro bude, jenom…” vs “Zoponováno a zamergováno”.
  • Umíš se učit. To je u nás základ. Žádný učený z nebe nespadl, proto nečekáme třeba od absolventa ohromující znalosti integrací a IT security a roky praxe s programováním. Ale důležité je umět se učit a posouvat své znalosti a schopnosti.
  • Zapadneš do týmu. Zakládáme si na tom, že nám práce v týmu klape i po lidské stránce. Když se nám ozveš, rádi tě uvidíme osobně, abychom se vzájemně poznali.

Jaké technologie potkáš?

Nečekáme, že budeš expert v každé technologii, kterou používáme. Očekáváme, že se budeš chtít aktivně učit. Pokud však některé následující technologie ovládáš, bude to výhodou.

Backend: Java 11 (brzy 17), Spring, Hibernate, EHCache, Maven, Postgres, Tomcat

Frontend: Javascript, React, Redux, Gulp, Chai

CI/CD: Jenkins, Github, Docker, Nexus

Jak bude vypadat tvůj první měsíc u mě v týmu?

Nebudeme tě držet mimo dění na nudných tutoriálech. Začleníme tě do týmu, kde jsou další 3 kolegové z nichž jeden bude tvůj sparing partner. Úkoly od tebe budou kolegové v týmu přebírat a oponovat, aby ses rychle posouval a dostával kvalitní zpětnou vazbu. Nenecháme tě na holičkách, ale chceme, abys byl v rozumné době plnohodnotný člen týmu.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Vzdělání:

Pozice

Java developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Work-Life balance

  • 25 dní dovolené
  • homeoffice
  • pružná pracovní doba

Volný čas

  • Multisport karta
  • bazén a sauna u nás ve vile
  • masáže

Finanční bonusy a vánoční odměny

Vzdělávání

  • páteční angličtinu s rodilým mluvčím
  • firemní knihovnu, kde najdete vzdělávací materiály

IT vybavení

  • firemní notebook
  • výhodný mobilní tarif
  • telefon
  • monitor, další monitor, myš a další

Společné akce

  • grilování, společné snídaně a obědy
  • oslavy narozenin
  • bowling, vánoční večírek, sport … nebo si jen tak jdeme někam společně posedět

Proč si vybrat tuto nabídku

Víme, že moderní technologie jsou důležité nejen pro konkurenceschopnost produktů, ale i pro neustálý posun lidí, kteří s nimi pracují. Teď chystáme přechod na Apache Kafka, k tomu zavedení monitoringu a jeho grafické reprezentace. Dále třeba přechod na Java 17, zavedení robustního messaging systému a optimalizaci naší CI/CD pipeline. Stále hledáme nové technologie a řešíme jak nám mohou pomoci. Pokud shledáme, že je pro nás SW přínosný, zapojíme jej do našeho vývoje. Velký důraz klademe na uživatelskou zkušenost s SW (UX). Chceme, aby se náš SW uživatelům dobře používal a zákazníci s námi rádi spolupracovali. A jak bude vypadat naše společné poznávání? 30 min video call ➡️ 1-2h setkání s týmem ➡️ půl den u nás v IdStory = praktické seznámení s pozicí ➡️ Začínáme

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Malá
Místo pracoviště 7. května 1168/70, Praha - Chodov