Hledáme vývojáře/ku softwaru

Potřebuješ změnu? Hledáme vývojáře! Staň se součástí agilního týmu s flexibilní pracovní dobou a předveď se, co v tobě je...

Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace
  • Cexbit s.r.o.
  • náměstí Svobody 450/2a, Hradec Králové 500 02

Popis pozice

Hledáme do našeho týmu vývojáře/ku softwaru, který/á by nám pomohl/a s tvorbou aplikací. Budete součástí malého, přátelského, agilního týmu, kde budete mít možnost uplatnit svoje nápady. Spolupráce lze realizovat formou studijní stáže, DPP, HPP či OSVČ, kde pracovní doba je flexibilní dle vašich možností.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Javascript developer React developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Galerie Takhle to u nás vypadá

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Výhody:

  • prostředí startupové firmy
  • možnost práce z domova
  • flexibilní pracovní doba
  • interní workshopy
  • kurzy angličtiny/yoga
  • teambuilding
  • neformální pracovní prostředí, které respektuje vyvážený čas mezi pracovním a osobním životem

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda Podíl
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Startup
Místo pracoviště náměstí Svobody 450/2a, Hradec Králové 500 02
Termín pro odpověď do 30.06.2021
Termín nástupu 01.07.2021