PHP Developer

We went to full remote work even before the epidemic started and we do not intend to return to the offices. Working online suits us and thanks to that we can combine sports, work and family. Even part-time jobs are usually not an issue for us. We have an opportunity to see how our work affects our customers, almost in real-time. We developed, we test and then we release it. You do not need to wait months for your work to be useful.

Úroveň
  • Medior
  • Senior
  • Expert
Pozice
Spolupráce
  • Freelancer
  • HPP
  • Homeoffice
  • Remote
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

NÁPLŇ PRÁCE

  • Postaráš sa o naše e-shopy alebo náš administratívny systém, máme zoznam úloh, z ktorých si vyberieš podľa tvojich preferencií a firemných priorít
  • Budeš sa podieľať na vývoji nových funkcií a v prípade potreby upravovať niektoré existujúce
  • Staneš sa súčasťou celého životného cyklu vývoja s priamym prístupom k spätnej väzbe od zákazníkov

POŽIADAVKY

  • Hľadáme skúsených backendových vývojárov. Niekoho, kto už niekoľkokrát prešiel celým vývojovým procesom, pracoval v tíme a realizoval alebo podporoval vlastné alebo aj cudzie projekty
  • Radi by sme našli samostatnú a proaktívna osobnosť, na ktorú sa vieme spoľahnúť pri práci z domu
  • Privítame kolegu s komunikatívnou angličtinou, ktorý sa zvládne dorozumieť aj s našimi kolegami zo zahraničia

Naše technológie:

  • Frontend: JavaScript, SaSS a Bootstrap, Latte templates, webpack, gulp, Vitejs, rollerup
  • Backend: PHP 8+, Nette 3+, Symfony 6+, MariaDB, ElasticSearch
  • Iné: phpstorm, phpstan, phpfixer, php tester, gitlab, docker, kibana, composer, cypress
  • Snažíme sa pracovať so štvrťročnými cieľmi, projekty spravujeme v Redmine a prechádzame na Jira
  • Klient je interný a všetci sa poznáme osobne. O komunikáciu medzi tímom a klientom sa však zvyčajne stará projektový manažér.

Výberové konanie:
Daj nám vedieť ak ťa pozícia zaujala a my sa ti obratom ozveme. Máme len jedno kolo pohovorov, na ktorom sa stretneš s managerom vývojového tímu Romanom, ktorý ti odpovie na tvoje otázky.
Pošli svoje CV alebo Linedln profil a do týždňa ti napíšeme výsledok.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:

Pozice

PHP developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Galerie Takhle to u nás vypadá

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Remote job
  • Full time alebo IČO
  • Výber vlastnej techniky podľa budgetu
  • Flexibilný pracovný čas a plný home office
  • Lekcie anglického jazyka
  • Zamestnanecké zľavy vo všetkých našich e-shopoch
  • Voľné vstupy na rôzne športové podujati
  • 25 dní dovolenky

Informace o pozici

Mzda 70 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Homeoffice