Business Analytik - retail

Pro našeho klienta hledáme Business Analytika s přesahem do IT analýzy, ideálně se zkušeností z retailu.

Úroveň
  • Medior
  • Senior
Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
120 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Na projekt k našemu klientovi hledáme Business Analytika s přesahem do IT analýzy (znalost SQL).

Jedná se o dluhodobý projekt Harmonizace, kdy se z centrály v Německu přestěhují systémy do České republiky.  V případě volné kapacity je možnost zapojení do dalších interních projektů. Díky k zahraniční spolupráci je třeba mluvit dobře anglicky. Ke klientovi je třeba osobně docházet 3 x v týdnu.

Pozice je vhodná pro medior+  kandidáta. Nástup možný ihned, ale na nástup lze 2 měsíce počkat.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior

Pozice

Procesní analytik Analytik

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Informace o pozici

Mzda 120 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ smlouvy Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Místo pracoviště Praha - Stodůlky
Termín nástupu 24.06.2024