Manažer kybernetické bezpečnosti

Homeoffice HPP
Moravskoslezské datové centrum je příspěvková organizace zřízená Moravskoslezským krajem, která si klade mimo jiné za cíl vybudovat velkokapacitní datovou síť. Ta se stane základem pro rozvoj elektronických služeb krajské korporace. V dalších letech bude centrum monitorovat a inteligentně řídit dopravní toky nebo sítě internetu věcí až na bázi umělé inteligence. Zároveň organizace slouží jako poradenské a konzultační místo v oblasti ICT technologií pro ostatní krajské příspěvkové organizace.

Co vás čeká

Příprava vytvoření a zavedení systému řízení bezpečnosti informací

Zajištění souladu se zákonem o kybernetické bezpečnosti krajských organizací

Zajišťování prosazování systému řízení bezpečnosti informací

Zodpovědnost a koordinace činností v oblasti kybernetické bezpečnosti krajské korporace s aktuální prioritou nemocnic

Tvorba strategie kybernetické bezpečnosti krajské korporace

Práce s definicí rizik a rizikovými scénáři

Zajištění a zodpovědnost za řízení rizik v rámci povinné osoby

Interpretace výsledků řízení rizik a koordinace zvládání rizik

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

VŠ vzdělání v bakalářském, nebo magisterském studijním programu technického směru v ICT nebo oboru kybernetické bezpečnosti

3 roky praxe v oboru informační nebo kybernetické bezpečnosti

Certifikace Certified Information Security Manager (CISM), Certified in Risk and Information Systems Control (CRISC), Certified Informatio Systems Security Professional (CISSP), Manažer BI (akreditační schéma ČIA) nebo certifikace dokládající odbornou způsobilost bezpečnostních rolí splňující požadavky ISO 17024 výhodou

Schopnost interpretovat výsledky řízení rizik a koordinace zvládání rizik

ŘP sk. B

Co je potřeba

  • Úroveň
    Senior Expert
  • Praxe
    3 roky
  • Vzdělání
  • Jazyky
    Česky – čtení dokumentace Anglicky – čtení dokumentace

Nabízíme

  • Typ odměny
    Odměna/Plat
  • Vzdálená práce
    Homeoffice
  • Typ práce nebo projektu
    Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty

Jaké jsou benefity?

Odpovídající platové ohodnocení

Home office 2 dny v týdnu

5 týdnů dovolené a 3 Sick day ročně

Peněžní příspěvek na stravování

Příspěvek z fondu FKSP na kulturu, zdraví, sport či cestování

Notebook a mobilní telefon

Stabilní zázemí krajské organizace

Flexibilní pracovní doba

Vstřícné pracovní prostředí

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP a další)
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Typ firmy
    Malá
  • Místo pracoviště
    Ostrava
  • Termín pro odpověď do
    10.09.2021
  • Termín nástupu
    01.09.2021