PAM Specialist

Aricoma Enterprise Cybersecurity a.s. logo

V PAM týmu máme několik šikovných kolegů a hledáme k nim dalšího. Pokud si chcete tým vybudovat a posunout PAM kupředu, nebo chcete být součástí zajímavých implementačních projektů, přidejte se k nám.

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

Tvým úkolem bude:

  • Implementace PAM CyberArk (aplikace tiering modelu na privilegované účty).
  • Pracovat budete na projektech pro několik bank.
  • Dále jednání na úrovni C-levelu, tak na úrovni vedoucích.
  • Vedení týmu 3 PAM specialistů, další k nim nabíráme. V týmu jsou k dispozici i specialisté na analytickou stránku.
  • Pokud máte ambice si vybudovat PAM tým podle Vašich představ, bránit Vám nebudeme, naopak. ????

Co od Tebe očekáváme?

  • Zkušenost z velkým implementačních projektů PAM.
  • Základní znalost procesní bezpečnosti a ITIL.
  • Certifikace CyberArk (Defender, případně Sentry).
  • Schopnost tvořit solution design a dokumentaci.
  • Bezpečnostní background.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Specialista IT Securita

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

V AEC Ti nabízíme:​

  • 5 týdnů dovolené, výuka jazyků s rodilým mluvčím, příspěvek na stravování, Multisport karta, referral program, mobil s datovým tarifem, zvýhodněné tarify pro rodinu.
  • Flexibilní pracovní dobu, home office.
  • Možnost školení, interní workshopy, získání dalších certifikací.
  • Nápoje zdarma (káva, čaj).
  • Účast na konferenci Security.
  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha, Brno