Vulnerability management specialista

Aricoma Enterprise Cybersecurity a.s. logo

Baví Tě odhalovat kybernetické zranitelnosti a hlavně jim předcházet? Jsi tu správně ???? Přidej se do našeho vulnerability management týmu. Další směřování záleží na Tobě. Přibrat si můžeš ještě některý z produktů jako jsou Endpointy, SIEM aj.

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

Tvým úkolem bude:

  • 40 % pracovní doby - hardening.
  • 30 % pracovní doby – návrh a implementace řešení.
  • 10 % pracovní doby – support.
  • 10 % pracovní doby – konzultace ohledně kybernetických zranitelností, správného nastavení produktů a komplexní bezpečnosti s našimi zákazníky.
  • Pracovat budeš s produktem Tenable od partnera Arrow.
  • 10 % pracovní doby Ti zabere komunikace s vendory, školení novinek, administrativa apod.

Co od Tebe očekáváme?

  • Přehled problematiky kybernetických zranitelností (CVSS, CVE, exploit aj.).
  • Výhodou je předchozí praxe s Tenable od Arrow.
  • Základy síťařiny, znalost databází, případně webových serverů vítané.
  • Využívání anglického jazyka na úrovni B1/B2.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Specialista IT Securita

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

V AEC Ti nabízíme:​

  • 5 týdnů dovolené, výuka jazyků s rodilým mluvčím, příspěvek na stravování, Multisport karta, referral program, mobil s datovým tarifem, zvýhodněné tarify pro rodinu.
  • Flexibilní pracovní dobu, home office.
  • Možnost školení, interní workshopy, získání dalších certifikací.
  • Nápoje zdarma (káva, čaj).
  • Účast na konferenci Security.
  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha, Brno