Cloud Security Specialist - Microsoft 365, Azure

Hledáme zkušeného specialistu na cloudovou bezpečnost, který se připojí k našemu týmu. Budete hrát klíčovou roli v zabezpečení prostředí Microsoft 365 (M365), Azure či Windows 11 Enterprise. Budete také zodpovědni za: implementaci napříč těmito platformami, zajištění bezpečného přenosu dat a zavedení osvědčených postupů pro probíhající operace.

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
240 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Za co budete zodpovědni:

  • Správa zabezpečení pro M365 (včetně funkcí E5 jako Defender), Azure, Windows 11 Enterprise, Microsoft Defender for Endpoint (MDE), Microsoft Information Protection (MIP), Intune a Azure Active Directory (Azure AD). Znalost Palo Alto Prisma Access Cloud je výhodou
  • Návrhy a implementace strategií bezpečného přenosu dat z existujícího tenanta do nově vytvořeného tenanta
  • Podpora migračního procesu a zajišťování bezpečnosti dat během celého převodu
  • Konfigurace a odstraňování problémů související s bezpečnostními nastaveními v rámci nových tenantů
  • Dokumentace migrační architektury a procesů pro budoucí reference a předání interním IT pracovníkům
  • Spolupráce s interními administrátory MS a bezpečnostními specialisty, aby se zajistil hladký běh s již existujícími bezpečnostními protokoly
  • Údržba již osvědčených postupů zabezpečení M365, Azure a Windows 11

Potřebná kvalifikace:

  • Prokázané zkušenosti se securitou a správou prostředí M365, Azure a Windows 11 Enterprise
  • Hluboká znalost M365 E5, zejména Microsoft Defender for Endpoint (MDE)
  • Zkušenosti s Intune a mobile device managementem
  • Znalost Azure AD
  • Zkušenosti s migrací do cloudu
  • Výborné komunikační schopnosti - Angličtina je podmínkou
  • Schopnost pracovat samostatně, ale je nutné být i týmový hráč, jelikož budete komunikovat napříč odděleními

Výhody jsou:

  • Pokud máte znalost bezpečnostní platformy Palo Alto Prisma Access Cloud
  • Zkušenosti s Microsoft Sentinel (SIEM)

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior Expert

Pozice

Specialista IT Securita IT konzultant

Základní dovednosti

Cyber Security M365 Azure Windows 11

Softskills

Komunikace

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – plynule

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Práce na IČO

Hybrid mode - 3 dny office, 2 dny home office nebo dle domluvy

Informace o pozici

Mzda 180 000 - 240 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Praha