Cyber Security Analyst – SOC L2

Chcete se v rámci cyber security vzdělávat, získávat certifikace a mít možnost pracovat na různorodých projektech? Pro našeho klienta, globální technologickou firmu právě nabíráme zkušené cyber security analytiky do týmu Security Operation Centrum na úroveň L2.

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Co bude Vašim úkolem?

  • Monitoring SIEM systémů (Splunk, QRadar, Sentinel) a řešení pokročilých bezpečnostních incidentů
  • Provádění analýzy kořenové příčiny a časové osy, identifikace způsobu, kdy a proč došlo k incidentu
  • Přijímání preventivních opatření ke snížení šíření a vymýcení potenciálně škodlivé aktivity
  • Poskytování technické podpory klientům
  • Aktivní sledování nových hrozeb a dle toho navrhování bezpečnostní strategie
  • Podpora juniorních kolegů v týmu, sdílení know-how

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    3 roky

Pozice

Specialista IT Securita Analytik

Základní dovednosti

Řešení pokročilých bezpečnostních incidentů SIEM Znalost skriptovacích jazyků Znalost síťové infrastruktury

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Proč si vybrat tuto nabídku

• Téměř neomezené možnosti vzdělávání a získávání další kvalifikace, ať už formou kurzů, certifikací nebo přímo praxí na různorodých projektech, které přináší pokaždé nové výzvy • Široké možnosti dalšího rozvoje v rámci dalších cyber security směrů • Práci v týmu profesionálů, kteří sdílejí své know-how a navzájem se podporují • Týdenní směny bez nočních (pouze ranní a odpolední pohotovosti) • Home office dle možností (mimo ranní směny) • Balíček standardních firemních benefitů

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha