IT Security Architect - rozvíjejte IT bezpečnost v Adastře

Do našeho interního oddělení hledáme zkušeného odborníka na oblast IT Security, který bude zavádět nové prvky v bezpečnostní architektuře a významně tak přispěje k bezproblémovému fungování našich služeb směrem k zákazníkovi v rámci Adastra Czech. Neočekáváme, že budete umět všechno hned od začátku, určitě je tu prostor se mnohým věcem naučit, ale musíte mít alespoň kvalitní základy, na kterých se dá stavět.

  • Senior
  • Expert
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace
  • ADASTRA
  • Mississippi House, Karolinská 706/3, 186 00 Praha 8

Popis pozice

Co vás čeká:

  • Tvorba a správa bezpečnostní architektury v oblasti delivery – Oblast delivery u nás představuje infrastrukturu a procesy pro projekty, které dodáváme našim zákazníkům. To znamená, že nebudete “prodávat architekturu“ zákazníkovi, ale interně v rámci naší delivery.
  • Navrhování roadmapy v oblasti zabezpečení.
  • Budete řešit to, jak vámi navržené opatření realizuje delivery.
  • Kontroly a hodnocení zavedených bezpečnostních opatření.
  • Spolupráce s delivery na případných externích auditech či incidentech na projektech – budete přebírat podněty z těchto auditů a navrhovat nápravná opatření.
  • Komunikace zejména s MKB (manažer kybernetické bezpečnosti) a CISO.
  • Na jednotlivých projektech budete spolupracovat s Competency leadery za dané cloud platformy a bezpečnostními šampióny, kteří budou realizovat vaše doporučení v oblasti architektury.
  • Budete mít možnost inspirovat se současnou architekturou a úrovní zabezpečení, která je v interním IT.

Vaším cílem bude:

  • Navrhnout novou security architekturu tak, aby byla z hlediska dlouhodobých cílů udržitelná, praktická a bylo možné ji dále rozvíjet
  • Vytvořit takovou architekturu, která umožní bezpečné komerční provozování Adastřích projektů pro naše zákazníky
  • Sladit vytvořenou architekturu s požadavky plynoucími z legislativy, které vám bude zprostředkovávat náš MKB a CISO
  • V první roce se budete věnovat především analýze stavu bezpečnosti na projektech a vytvoříte roadmapu, ve které se určitě objeví oblasti jako SOC, SIEM, SW pro odhalovaní zranitelnosti, podpora penetračních testů, EDR/XDR, DLP atd.
  • V dalších letech budete pomáhat s postupnou realizací jednotlivých kroků z roadmapy

Budeme si rozumět, pokud:

  • Máte alespoň 3 roky praxe v oblasti IT bezpečnosti
  • Dokážete hledat nejlepší možnosti mezi časovými, byznysovými a bezpečnostními požadavky a zároveň dokážete hledat shodu s ostatními kolegy
  • Aktivně hledáte řešení problému do té doby, dokud ho nenaleznete
  • Umíte pracovat samostatně a jste komunikativní
  • Zvládnete call v angličtině s ostatními kolegy

Ve výhodě budete, pokud:

  • Máte zkušenosti s implementací bezpečnostních technologií z oblastí SIEM, vulnerability management/penetrační testování, EDR/XDR, Firewall, Identity management, Zero Trust
  • Znáte SentinelONE, CyberArk, Wazuh, FortiGate, Confluence, Jira, M365/EntraID
  • Se orientujete v bezpečnosti cloudových prostředí a jste komfortní s naším portfoliem (cca 45% MS Azure, 45% AWS, 10% Google Cloud)

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Specialista IT Securita Architekt

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Proč věříme, že vám v Adastře bude dobře:

  • Jsme stabilní firma s multiprojektovým prostředím a autonomními týmy
  • Pod jednou střechou sdružujeme špičkové technologie a zkušené experty ze všech možných IT odvětví
  • Podporujeme individuální profesní rozvoj a s tím související finanční hodnocení
  • Jsme zvyklí jednat otevřeně, narovinu a podporujeme proaktivní přístup
  • Sídlíme v krásných kancelářích Mississippi House v Karlíně

Kromě férové mzdy nabízíme:

  • 20 dní dovolené + 5 personal days + 1 personal day navíc za každý odpracovaný kalendářní rok (celkem až 30 dní volna)
  • Flexibilní pracovní dobu a home office podle domluvy
  • Firemní notebook + mobil s neomezeným tarifem i pro soukromé účely
  • Aktivní podporu kompetenčního růstu – školení, certifikace, mentoring
  • Lekce angličtiny s rodilým mluvčím
  • Měsíční příspěvek do systému Cafeterie (karta Multisport, volnočasové aktivity, penzijní spoření)
  • Stravenkový paušál
  • V kuchyňkách dobrou kávu, čaj i kakao a ovocné i svačinové bedýnky
  • Mnoho firemních akcí pro rozvoj i zábavu
  • Štědrý program na doporučov&

Proč si vybrat tuto nabídku

Jsme společnost s neformální firemní kulturou, takže si u nás tykáš jak s kolegy, tak i s generálním ředitelem. Máme stabilní postavení na trhu (přes 20 let) a chceme dál růst. Alfou a omegou jsou u nás špičkové technologie, z nichž některé leadují Gartnerovské kvandranty. Pod vedením expertů se s nimi naučíš pracovat a uděláš si potřebné certifikace.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Mississippi House, Karolinská 706/3, 186 00 Praha 8