Technical Manager - Leader s vášní pro technologie

Jste nadšený leader, který se stane srdcem a duší našeho týmu technické podpory a povede ho k dosažení skvělých výsledků. V této roli budete mít jedinečnou příležitost zúročit své technické znalosti, manažerské dovednosti a vášeň pro rozvoj. Rozvoj i vedení týmu technického týmu je alfou a omegou této pozice. Nejde totiž o bezmyšlenkovité přeposílání ticketů, ale individuální řešení problémů.

Úroveň
  • Medior
  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • HPP
  • Homeoffice
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Budete dbát na zajištění bezproblémového chodu podpory našich služeb a na spokojenost našich zákazníků. Aktivně se zapojovat do řešení technických problémů, navrhovat a zavádět procesy, které zefektivní naši práci. Zároveň přeberete zodpovědnost za plnění služeb v požadované úrovni.

Tato pozice vyžaduje silné leadershipové dovednosti, orientaci na zákazníka a schopnost neustálého zlepšování.

Není Helpdesk jako Helpdesk, jak je to u nás?

Naši kluci nejsou jen „přeposílači“ ticketů. Jsou samostatní a dokáží řešit problémy komplexně s individuálním přístupem. Neustále investujeme do jejich rozvoje.

Co bude vaším úkolem?

  • Leadership
  • Prozákaznické myšlení
  • Expertiza/Inovace
  • Plánování

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert
  • Praxe:
    3 roky

Pozice

Team leader IT Manažer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Na co se můžeš těšit?
  • Dovolená: Ke standardním 20 dnům dovolené přidáváme dalších 10 dnů osobního volna. Ty lze strávit se svými dětmi, na dovolené nebo doma v posteli, pokud aktuálně nejste fit.
  • Wellbeing - V Geetoo si lze vybrat mezi Cafeterií a kartou Multisport. Každý pak může svou mentální pohodu podpořit online psychoterapií. Na jízdu po městě pak dáváme budget na Bolt.
  • Vzdělávání - Vzdělávání je vytesáno v naší DNA a podpoříme v něm každého, dává-li to smysl. Studentům VŠ dáváme prostor, aby se mohli během zkoušek řádně připravit
  • Finanční a zdravotní benefity
  • Referral program
  • HW + Firemní tarif pro Tebe i rodinu
  • Občerstvení v kuchyňce

Proč si vybrat tuto nabídku

Držíme dobrou partu kolegů a pokud budeš chtít, rádi se kamarádíme i mimo kancelář. Snažíme se, abychom rostli nejen osobně a profesně, ale i mezinárodně. Máme jasný plán a cíl.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Jeremenkova 40B, 772 00 Olomouc