Angular developer - junior/senior

Homeoffice Remote Freelancer
Neovia Praha Navrhni si plat
Hledáme externího vývojáře do týmu, který pracuje na dodávce aplikace ZOOM (bankovní CRM). Tým pracuje na agilních principech. Hlavní technologie jsou Angular, RXJs, Swagger, GIT.

Popis pozice:

  • Vývoj frontendu v Angular pro aplikaci v microservisní architektuře
  • Programování v Typescript / Angular na základě funkčních požadavků
  • Integrační a Unit testování
  • Tvorba technické dokumentace v Swagger
  • Kontrola dodržování vývojových standardů

Požadované znalosti:

  • HTML, SCSS, bootstrap, ngx-bootstrap
  • OOP, design patterns, UML
  • Typescript a Javascript
  • Angular (webpack, ng-cli, karma, rxjs, Observable / Subject, Providers, Forms, Binding, component, service, module, pipe, directive)
  • Swagger, swagger codegen
  • REST, yaml, JSON
  • GIT (Pull-requests, merge, rebase, cherry-pick, branching)

Ostatní požadavky:

  • Znalost principů architektury microservis na základní úrovni
  • Základní chápání enterprise architektury, ideálně JEE a webové aplikace
  • Znalost Java, Domain driven design a Redis
  • Komunikační protokol STOMP
  • Znalost práce s Enterprise Architect
  • Schopnost přizpůsobit se vývojovým standardům organizace (guidelines)

Super bude, když budeš mít:

  • Znalost Kubernetes, Docker, Jenkins
  • Přesah do service designu, UX

Co je potřeba

  • Úroveň
    Junior Medior Senior Expert
  • Jazyky
    Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Nabízíme

  • Typ odměny
    Odměna/Plat
  • Vzdálená práce
    Homeoffice Remote
  • Pracovní prostředí
    Moderní
  • Typ práce nebo projektu
    Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Freelancer
  • Místo pracoviště
    Praha