Database Developer - Tvoř s námi inovativní IoT řešení

Máš vášeň pro inovace a chceš pracovat na nevšedních IT projektech? Baví tě různorodá práce a chceš se učit s novými technologiemi? Přidej se do našeho IoT týmu!

Úroveň
  • Medior
  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • HPP
  • Homeoffice
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace
  • ADASTRA
  • Mississippi House, Karolinská 706/3, 186 00 Praha 8

Popis pozice

Sbíráme nejrůznější podněty od zákazníků – napříč celým dodavatelským řetězcem a v různých odvětvích. Vytváříme „use cases“, na základě kterých poskytujeme komplexní IoT řešení zahrnující implementaci námi vyvinutých IoT zařízení, integraci na IoT platformu i dodávku aplikací pro koncové uživatele. Aktuálně řešíme úlohy spojené například s lokalizací objektů, monitoringem produktů na prodejnách, monitoringem zásilek či analýzou návštěvníků.

Proč je to skvělá příležitost?

Budeš se podílet na tvorbě inovativních produktů budoucnosti, které řeší výzvy našich zákazníků např. v logistice nebo retailu. Budeš u zrodu digitálních řešení, která mění trh a která firmám přinášejí hmatatelnou přidanou hodnotu – vyšší prodeje, snížení nákladů, optimalizace procesu nebo úsporu zdrojů i ve vazbě na životní prostředí.

Chceš vědět víc? Poslechni si podcast s Petrem Blablou, se kterým budeš úzce spolupracovat.

Čemu se budeš věnovat:

Náš tým je zatím menší, a tak tě z počátku čeká širší záběr aktivit. Do budoucna ale počítáme s rozšiřování týmu, a tak se budeš moct vyprofilovat konkrétním směrem – podle toho, co tě bude bavit nejvíc. Důležité je pro nás nadšení pro věc, konkrétní dovednosti se naučíš.

Konkrétně tě čeká:

  • Navrhování a implementace databázových řešení s využitím technologií MS SQL a Azure SQL
  • Pečlivá příprava dat – čištění dat, formátování dat a optimalizace dotazů
  • Zpracovávání dat v databázi a reporting v MS SQL Server
  • Tvorba pipeliny pro data processing – nasazování do produkce
  • Vyhodnocování dat a příprava podkladů pro efektivnější klientská rozhodnutí
  • Kódování v rámci IoT platformy, práce s SQL a Power BI
  • Práce na zdokonalování platformy – budeš nacházet možná zjednodušení a optimalizovat celé řešení

Naším záměrem je dosáhnout mezinárodního úspěchu, a proto jsou všechna naše řešení navrhována s ohledem na mezinárodní trh a klienty s možností jejich globálního rozšiřování.

Budeme si rozumět, pokud:

  • Máš rád(a) variabilní práci technického charakteru a nebojíš se vyhrnout rukávy
  • Sleduješ novinky se světa digitalizace a láká tě propojení HW a SW
  • Baví tě práce s daty, ovládáš velmi dobře databázová řešení (MS platforma) ale i Excel a chceš se učit nové technologie
  • Jsi komunikativní a domluvíš se anglicky
  • Nebojíš se odpovědnosti a samostatnosti

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert
  • Vzdělání:

Pozice

Databázový developer Specialista IoT

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Proč věříme, že ti v Adastře bude dobře?

  • Pod jednou střechou sdružujeme špičkové technologie a zkušené experty ze všech možných IT odvětví
  • Podporujeme individuální profesní rozvoj a s tím související finanční hodnocení
  • Jsme zvyklí jednat otevřeně, narovinu a podporujeme proaktivní přístup
  • Sídlíme v krásných kancelářích Mississippi House v Karlíně

Kromě férového ohodnocení nabízíme:

  • 20 dní dovolené + 5 personal days + 1 personal day navíc za každý odpracovaný kalendářní rok (celkem až 30 dní volna)
  • Flexibilní pracovní dobu a home office podle domluvy
  • Firemní notebook + mobil s neomezeným tarifem i pro soukromé účely
  • Aktivní podporu kompetenčního růstu – školení, certifikace, mentoring
  • Lekce angličtiny s rodilým mluvčím
  • Měsíční příspěvek do systému Cafeterie (karta Multisport, volnočasové aktivity, penzijní spoření)
  • Stravenkový paušál
  • V kuchyňkách dobrou kávu, čaj i kakao a ovocné i svačinové bedýnky
  • Pravidelnou jógu v kancelářích a mnoho firemních akcí pro rozvoj i zábavu
  • Štědrý program na doporučování nových kolegů k nám do Adastry

Proč si vybrat tuto nabídku

Jsme společnost s neformální firemní kulturou, takže si u nás tykáš jak s kolegy, tak i s generálním ředitelem. Máme stabilní postavení na trhu (přes 20 let) a chceme dál růst. Alfou a omegou jsou u nás špičkové technologie, z nichž některé leadují Gartnerovské kvandranty. Pod vedením expertů se s nimi naučíš pracovat a uděláš si potřebné certifikace.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Mississippi House, Karolinská 706/3, 186 00 Praha 8