Senior Oracle Developer

We are looking for a new team member for the position Senior Oracle Developer for an investment banking project. Experience with Oracle databases and PostgreSQL will be appreciated. Let´s be a part of Qin-family!

Úroveň
  • Senior
Spolupráce
  • Freelancer
  • HPP
  • Homeoffice
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

What is waiting for you at Qinshift?

  • ​Design and implementation of relational models for Oracle/PostgreSQL databases
  • Migration of Oracle vs PostgreSQL procedures and data
  • Data analysis and design of technical implementation according to business specifications
  • Development and optimization of queries
  • Refactoring of existing database solutions (modification of procedures, functions, jobs in Oracle DB)
  • Management of technical documentation and data model
  • Agile team

What do we expect from you?

  • We prefer at least 3 years of experience with the development and management of relational database solutions (Oracle, PostgreSQL)
  • Advanced knowledge of SQL and PL/SQL, PostgreSQL
  • Work with PL/SQL Developer or Oracle SQL Developer
  • Knowledge of Power Designer for model development and management
  • Products and the principle of operation of Investment Banking

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior
  • Praxe:
    3 roky

Pozice

Databázový developer

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Galerie Takhle to u nás vypadá

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Příjemné pracovní prostředí a stabilní zázemí jedné z největších společností na vývoj softwaru v rámci EU
  • Prostor pro samostatnou a kreativní práci s možností realizace vlastních nápadů a příležitostmi se stále učit nové věci a přístupy
  • U nás máš možnost ovlivňovat své směrování ve firmě
  • Kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • Možnosti zdokonalit se v jazykových dovednostech, jsme významným celosvětovým hráčem
  • V Qinshift získáš ve svém rozvoji kvalitní podporu i díky bohaté nabídce interních a externích školení, můžeš tak posouvat hranice svých kompetencí
  • Nabízíme ti benefity jako jsou příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuku AJ/NJ/ES, MultiSport kartu, sick days, příspěvek na stravné, čeká tě tu spousta firemních akcí, zázemí kanceláří v Praze na Palmovce nebo v Brně Slatině s kvalitním vybavením i pro sportovce a milovníky jídla a kávy, po vzájemné dohodě možnost částečného home office, a další

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Prague