Senior Mobile Developer

Sme medzinárodná firma, ktorá svojim klientom poskytuje IT služby a vývojové riešenia na mieru. Svojich klientov už viac ako 20 rokov teší svojimi špičkovými riešeniami. Zákazníkov máme po celom svete, veľkú väčšinu práve v USA. Slovenský tím je zložený z mladých, kreatívnych a ambicióznych ľudí, ktorí majú chuť sa neustále zlepšovať a učiť sa nové veci v čom ich veľmi podporujeme.

Úroveň
  • Medior
  • Senior
Spolupráce
  • HPP
  • Remote
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
110 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Pracuj na projekte v mediálnej oblasti - prestížny anglický politický týždenník vydávaný v Londýne, ktorý je všeobecne považovaný za jeden z popredných svetových časopisov svojho druhu. Staňte sa súčasťou transformácie 150 rokov starých novín na moderné a digitálne médium. Kompletne redizajnujeme ich produkty, rozvíjame ich podnikanie na vicerých frontoch, transformujeme základnú architektúru, ako aj skúmame nové vzrušujúce platformy, ako sú hlasové používateľské rozhrania – môžete ich poznať vďaka Alexa, Siri alebo Google Assistant.

Požiadavky:

  • Minimálne bakalársky titul z informatiky, informačnej vedy alebo podobne.
  • Aspoň 3 roky skúsenosti ako vývojár React Native.
  • Dobrá znalosť TypeScript (aspoň 2-3 roky)
  • Dobrá znalosť Kotlina alebo Swifta. (aspoň 2-3 roky)
  • Znalosť front-endových technológií ako HTML5 a CSS3.
  • Oboznámenie sa so službou AWS.
  • Základné znalosti s Circle CI sú nice-to-have

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Developer mobilních aplikací

Základní dovednosti

react native typescript kotlin swift html css AWS

Výhodou

circle ci

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Zakládáme si na přátelském a individuálním jednání.
  • Zabýváme se i vývojem na zakázku, penetračním a zátěžovým testováním.
  • Poskytujeme daňové a účetní konzultace zdarma.
  • Právní poradenství zdarma.
  • Zažijete s námi skvělé teambuildingy.

Informace o pozici

Mzda 85 000 - 110 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Remote
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Košice/Žilina/Banská Bystrica