Linux specialista

Hledá se Linux vývojář Jestli chceš pracovat ve fajn kolektivu nebo být jeho remote součástí, věnovat se zajímavým projektům, které dávají smysl a hmatatelný výsledek, čti dál.

Úroveň
  • Medior
Spolupráce
  • Freelancer
  • HPP
  • Homeoffice
  • Remote
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Co tě může zaujmout?

  • Známe se. Jsme menší firma, máme k sobě lidský a přátelský přístup. Jsme na to hrdí.
  • Nebudeš se nudit opakující se rutinou, dáme ti prostor pro vlastní organizaci práce.
  • Dohodneme se. Dle potřeby na formě spolupráce i velikosti úvazku.

Pracovní den vypadá takto:

  • Po uši ponořeni v Debian, Bash, PostgreSQL a Markdown.
  • Ruce napojené na Git a Jira.
  • Procesy propojené v reproducible builds, CI, code reviews, documentation, testing team.

Jsi náš budoucí kolega/kolegyně?

  • Jsi řešitel?
  • Jsi iniciativní?
  • Chceš se i nadále rozvíjet?

Pojďme růst společně!

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior
  • Praxe:
    1 rok
  • Vzdělání:

Pozice

Developer nezařazené Unix/Linux admin

Základní dovednosti

Debian Bash

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Typ firmy Střední
Místo pracoviště centrála Praha nebo pobočka Olomouc či Tábor, homeoffice