Elektronik pro automobilové senzory

Do našeho týmu hledáme kolegu, který by měl společně s námi na starost vývoj jednotlivých elektronických komponent a senzorů motoru.

Úroveň
  • Junior
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
80 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Pokud ti nejsou úplně cizí základní principy fyzikálních jevů, které se používají k snímání a měření veličin, jako je například Ohmův zákon nebo elektromagnetická indukce, pak se neváhej ozvat.

Chtěli bychom po tobě schopnost domluvit se s kolegy v zahraničí a to buď v angličtině nebo němčině. Ostatní můžeš nechat na nás a my tě to naučíme.

Pozice je vhodná i pro absolventy, kteří mají chuť se učit nové věci.

Tvou náplni práce, bude :

  • pečovat o svěřenou komponentu od jejího převzetí až po finální testovaní v provozu, včetně řešení poruch ze sériové výroby
  • komunikace s dodavateli/výrobci a koordinace veškerých změn, které se na komponente mají provést
  • plánování zkoušek ve vozech, měření v laboratoři za použití velké škály moderní techniky a přístrojů (INCA, DiagRA...)
  • samotné provádění jízdních zkoušek ve voze na testovacích polygonech po Evropě.

Budeš odborníkem na svěřenou komponentu a osobou, která bude definovat její návrh a způsob použití ve vozech koncernu VW na trzích celého světa.

Jsi ideálni kandidát, pokud:

  • se nebojíš učit nové věci
  • umíš komunikovat a psát v angličtině nebo němčině
  • vlastníš řidičský průkaz skupiny B
  • a ovládaš principy fyzikálních jevů, které se používají k snímání a měření veličin.

Co se může hodit:

  • znalost nebo lépe záliba v principech fungování spalovacích motorů
  • zákonitosti měření s multimetrem nebo osciloskopem by neměly být neznámé
  • ideální startovní pozice je vzdělání v oboru SŠ, VOŠ, VŠ v oboru mechatroniky, elektrotechniky nebo příbuzných oborů, ale máme v našem týmu i kolegy z úplně jiných oborů
  • vyhláška č. 250/2021 Sb. (po starém 50/78 Sb.) je výhodou, ale není problém si ji pod našimi křídly doplnit nebo obnovit.

Co nabízíme:

  • Práci na plný úvazek.
  • Věrnostní dovolená – za každý odpracovaný rok jeden den dovolené navíc nad rámec standardní 5ti týdenní dovolené.
  • Sickdays – 3 dny pro náhlé případy.
  • Homeoffice v poměru 50% na 50%.
  • Benefitkarta, nebo Multisport karta.
  • Motivující bonusový systém.
  • Výuka cizího jazyka – která je při naší práci opravdu přínosem.
  • Firemní akce – hory, kola, o destinacích hlasujeme :-)
  • Služební cesty na zahraniční polygony ( Finsko, Itálie, Rakousko, Španělsko, Jižní Afrika a Amerika)

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Developer nezařazené Developer nezařazené

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se Německy – plynule

Informace o pozici

Mzda 40 000 - 80 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Mladá Boleslav