DevOps specialista

Společnost INSIO software s.r.o. je zaběhlá česká firma s vlastním softwarovým produktem a globální ambicí. Vyvíjíme a implmentujeme řešení, které pokrývá řadu oblastí od komplexních ERP systémů, přes DMS až po správu nemovitostí (CAFM). Vše je „web/mobile based“ a postavené primárně na technoligiích Microsoft.

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

Do týmu hledáme nového kolegu, který nám pomůže vybudovat a kompletně automatizovat SaaS infrastrukturu. Budete tedy řešit automatizaci deployment procesu, škálovatelnost, zálohování, monitoring a spoustu dalšího. U nás se rozhodně nudit nebudete a spolu s tím nabízíme jednak poměrně široké pole působnosti a dále možnost kariérního růstu.

Jaké znalosti očekáváme?

  • dobrá znalost Powershellu (uvítáme také Bash, Python)
  • dobrá znalost Windows Serveru, ideálně také Linux (Debian) a síťových služeb (DNS, routing apod.)
  • uvítáme zkušenosti s Docker, Kubernetes, HAProxy nebo s NGINX (load ballancing), RabbitMQ / Kafka, Gitlab (či s jiným CI/CD nástrojem)
  • uvítáme znalost SQL, GIT, Ansible, případně také RESP služeb

Zkušenosti Co požadujeme

  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

DevOps admin

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Výborné ohodnocení a prémie
  • Projektové bonusy
  • Hodně zajímavou a rozmanitou práci
  • Vlastní seberealizaci a rozvoj
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Týden dovolené navíc
  • Možnost externího vzdělávání
  • Skvělou týmovou atmosféru, rádi spolu trávíme čas i po práci
  • Jednou do měsíce pořádáme týmovou snídani, kde probíráme novinky

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Praha