DevOps Engineer

Pro našeho německého klienta hledáme seniorního DevOps engineera se znalostí Kubernetes. Čeká Vás upgrade zastaralých modulů v Terraformu, úspora rozpočtu, nastavení monitoringu, ad hoc pomoc vývojářům v prostředí Kubernetes, úspora výkonu zjednodušení automatizačních procesů a celkový monitoring služeb.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
140 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Nápln práce:

  • Podpora a další rozvoj prostředí cloudového systém
  • Nastavení, správa a provoz cloudových platforem (Ideálně MS Azure)
  • Podpora zavádení a migrací
  • Konzultant se zákazníky, podpora v technických otázkáich a při nastavování i konfiguraci serverů a infrastruktury
  • Navrhování, rozšiřování a optimalizace našich cloudových služeb
  • Konfigurace. správa a patch management pro zákaznické instalace v německých centrech s vysokým stupněm a v klientském prostředí
  • Převzetí incidentů - plnění požadavků, správa změn a problémů pro cloudové aplikace (podpora aplikací v každodenním provozu)

Požadavky:

  • Ukončené technické vzdělání nebo srovnatelné vzdělání v oblasti IT
  • Důkladné znalosti následujících nebo srovnatelných technologií a metod/nástrojů
  • Docker, OpenStack, Terraform, Kubernetes, Linux/Unix, Helm
  • Java (např. Spring Boot, Liberty), skriptovací jazyky jako Python, Golang, CI/CD, Gitlab
  • ElasticSearch, Loki, Jaeger, Kibana, Grafana, Prometheus, ArgoCD, Fluxx, Kafka
  • Zkušenosti s MS Azure a znalost  databází žádoucí - ideálně MongoDB
  • Znalost správy aplikací
  • Dobrá znalost angličtiny a němčiny je dobré mít

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    4 roky
  • Vzdělání:

Pozice

DevOps admin

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Informace o pozici

Mzda 100 000 - 140 000 Kč / měsíc
Vzdálená práce Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha