C#/.NET DEVELOPER

Máš za sebou zkušenosti s vývojem na platformě .NET a chceš být součástí týmu, který si vytvořil vlastní styl vývoje, tak aby mohl pracovat s technologiemi, o kterých se zatím nemluví? Co takhle pracovat v R&D centru, které je zodpovědné za usnadnění života tisícům klientům a partnerům z oblastí bankovnictví, pojišťovnictví, zdravotní péče a poskytovatelům služeb? Už tě nebaví pracovat s nadiktovanými technologiemi a chceš mít možnost vybrat si ty, které zase tobě ulehčí život? Napiš mi!

Úroveň
  • Junior
  • Senior
  • Expert
  • Plný úvazek
Mzda
80 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Budeš se podílet na vývoji cloudovém řešení DX Builder

DX Builder umožňuje sestavit a spravovat mobilní aplikace bez znalosti programování. Velkým společnostem i menším organizacím pomáhá digitalizovat potřebnou agendu v prostředí lowcode editoru. DX Builder se postará o kód i publikaci do IOS/Android storu. Jednotlivé části aplikace jsou uloženy centrálně jako komponenty, proto je lze volně a opakovaně používat. Rebranding nebo nová funkcionalita jsou otázkou několika kliků. Firmy spravující CCM a CX získávají unikátní komponenty zvyšující hodnotu aplikace z pohledu obsahové personalizace, kontextu i kontroly dodržování právních předpisů.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Senior Expert
  • Praxe:
    1 rok
  • Vzdělání:

Pozice

.NET developer .NET developer

Základní dovednosti

c# .net

Výhodou

javascript typescript

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Jako náš člen týmu od nás získáš:

  • Možnost dát kus ze sebe do produktu, který využívá tisíce uživatelů po celém světě
  • Zaměstnavatele, který klade důraz na podporu expertních dovedností
  • Možnost účastnit konference a získat prestižní certifikace
  • příspěvky na pojištění a vzdělávání
  • 1 den v týdnu home office a flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené na načerpání nové energie
  • Multisport kartu a fotbálek na rozhýbání těla
  • Stravenky a celodenní občerstvení, bez jídla to prostě nemyslí
  • Pravidelné teambuildigové akce

Informace o pozici

Mzda 40 000 - 80 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Olomouc / Hradec Králové / Ostrava