.NET programátor

Jsme česká firma, která poskytuje komplexní softwarová řešení pro moderní finanční zprostředkovatele. Máme tým programátorů, IT specialistů a odborníků na zprostředkování finančních produktů. Vyvíjíme vlastní tři unikátní softwarové produkty pro obchodníky renomovaných finančních institucí a zprostředkovatelských firem.

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Hledáme .NET vývojáře. Pokud máš hodně zkušeností, využijeme tvoje schopnosti a samostatnost na server straně s přesahem do UI, na webové služby, integraci a další rozvoj. Pokud jsi juniornější, využijeme tě o něco více na straně UI a business logiky a budeš mít prostor se rozvíjet a prohlubovat znalosti.

Vývojář u nás programuje front-end a back-end části aplikací, zajišťuje integrace se systémy třetích stran. Spolupracuje i na jejich testování nebo ladění. Vytváří dokumentaci datových a objektových struktur a definici jejich vazeb. Podrobně to tedy obsahuje:

  • Vývoj front-end v HTML5, ASP.NET.
  • Vývoj back-end a business-logiky.
  • Vývoj serverového API pro integraci s jinými aplikacemi.
  • Vývoj integrací se systémy třetích stran.
  • Podílí se na architektuře řešení.
  • Testuje nové systémy a produkty, dolaďuje programy a opravuje chyby.
  • Může kontrolovat chod zavedených programů a aplikací a bezpečnost z hlediska přístupu uživatelů.

Technologie, které potřebuješ znát:

  • Platforma .NET a programovací jazyk C# (znalost jazyka, programových konstruktů a algoritmizace)
  • Platformy ASP.NET, WebForms/MVC
  • Webové technologie HTML5, JavaScript/TypeScript

Pracujeme i s dalšími technologiemi, které se u nás můžeš naučit používat:

  • CSS3 a LESS, jQuery, KnockOut.js, Bootstrap
  • SQL – stačí základní povědomí o relačních databázích, jednoduché dotazování a manipulace s daty v SQL

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Senior
  • Vzdělání:

Pozice

.NET developer Full stack developer

Základní dovednosti

JavaScript/TypeScri .NET c# ASP.NET Webforms/MVC HTML5

Výhodou

CSS3 LESS jQuery KnockOut.js Bootstrap SQL

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha 8