Programátor .NET - pro jedno z největších portálových řešení v ČR!

Naším posláním je pomocí ICT technologií usnadnit lidem život, zefektivnit jejich práci a firmám poskytnout konkurenční výhodu. Zkrátka - dáváme technologiím smysl. I když jsme každý jiný, sdílíme společné vize a hodnoty a vzájemně se podporujeme. A protože pořád rosteme, zrovna teď máme příležitost pro další šikovné a přátelské lidi - klidně i 5 :) na pozici:

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Co tady může být pro Vás zajímavé?

Tak třeba:

  • Podílení se na zpracování grafického uživatelském rozhraní v prostředí.NET.
  • Spolupráce na vývoji a rozvoji zajímavých IS, např: zlepšovat a vyvíjet jedno z největších portálových řešení v ČR! Vaši práci uvidí a využijí tisíce uživatelů!
  • Využívání moderních technologií, agilní přístup k vývoji a spolupráci a taky maximální možnosti Azure.
  • Je tady taky příležitost pro Vaše  neustálé zlepšování a v případě zájmu a schopností můžete i vést tým programátorů.
  • Budete spolupracovat se velmi talentovaným týmem a spoluvytvářet přátelské a férové prostředí pro dosahování vynikajících výsledků.

 Co je fajn znát a jaké technologie tady využijete?

Náš tech-stack stručně:

  • .Net Framework a vše kolem, MS Visual Studio,C#, ASP.Net, XML/XSLT,.Net 4.5, MS SQL, SOAP, MVC,WPF, Razor, Azure, EntityFramework, Rest,Vue.js a FE technologie jsou velkou výhodou.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior Expert

Pozice

.NET developer .NET developer

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Galerie Takhle to u nás vypadá

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co ještě Vám může Komix nabídnout?

  • Dáme Vám možnosti osobního a profesního rozvoje a získání know-how z oblasti automotive.
  • Určitě oceníte náš zavedený systém odborného vzdělávání.
  • Vaše pracovní doba bude flexibilní, doladíme i možnosti home office.
  • Bude u nás prostor pro vlastní inovace a nápady.
  • Zkušenosti můžete získat na různých projektech s různými technologiemi.
  • Vše doplňujeme širokou nabídku zaměstnaneckých výhod (od HW vybavení, přes stravenky, sick-days, homeoffice, 4,5 týdne dovolené, karta Multisport, kurzy AJ, až po vstupenku do ZOO a další benefity, které nám doporučí sami kolegové.

Kde je místo pracoviště?

  • Lokalita je Praha – Holešovice, krásné, moderní prostory Lighthouse Waterfront Tower v kombinaci s home office.

Proč si vybrat tuto nabídku

Zaujali jsme Vás a chcete vědět, jak dál? Tak to máme radost! Rádi Vás poznáme, pokud plánujete být s námi jako zaměstnanec nebo i kontraktor. Pošlete nám pár slov o Vás, co Vás baví, co umíte. Oceníme třeba i ukážku práce nebo kus kódu, nebo odkaz na Linkedin profil nebo Vaše portfolio, nebo samozřejmě, můžete nám poslat i klasické CV. Ozveme se Vám obratem a domluvíme se na detailech a setkání u nás. Snažíme se vše zorganizovat efektivně a rychle a ve většině případů a projektů si můžeme plácnout už po 2. setkání. Těšíme se na Vás!

Informace o pozici

Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha, Holešovice