.NET vývojář webových aplikací

.NET developer
Homeoffice HPP
Moore Czech Republic celá ČR 80 000 Kč / měsíc
Pro našeho klienta, významnou českou pojišťovnu, hledáme inovativního vývojáře webových a mobilních aplikací. Kandidát bude posilou přátelského týmu schopných lidí, kteří rádi realizují nové a zajímavé projekty.

Popis pozice

  • vývoj backendu a API pro webové aplikace na platformě Microsoft ASP.NET Core
  • vývoj aplikací na cloudové platformě Microsoft Azure (PaaS)
  • tvorba programátorské dokumentace

Jaké jsou u nás benefity?

  • práci na zajímavých a inovativních IT projektech, pestrost projektů díky vývoji software na zakázku i vývoji vlastních produktů
  • spolupráci se špičkovými IT odborníky a nadšenci
  • příjemné pracovní prostředí
  • za kvalitní práci dostanete odpovídající motivační odměnu - po zkušební době stanovená KPIs - při jejich splnění garantovaná odměna ve výši jedné mzdy nebo úměrně percentuelně tak, na kolik jsou úkoly splněny
  • mzda garantovaná 13x (může se ale v letos změnit vzhledem k situaci)
  • práce z domova
  • 5 týdnů dovolené, další volno (sick days + sociální volno) a flexibilní pracovní doba je samozřejmostí
  • 10 000 Kč ročně na penzijní nebo životní pojištění
  • odborný rozvoj a vzdělávání
  • Work life balance

Proč si vybrat tuto nabídku?

Společnost nabízí práci na projektech vedených v duchu agilního řízení, budované s využitím nejmodernějších technologií (ReactJS, ASP.NET Core, Microsoft Azure a další). Pozice je vhodná pro práci z domova, takže uchazeči mohou být z celé České republiky.

Hledáme

výborná znalost problematiky vývoje webových aplikací na platformě Microsoft .NET
výborná znalost platformy Microsoft .NET
výborná znalost návrhových vzorů OOP a moderního vývoje SW
Česky - plynule
Anglicky - čtení dokumentace
Úroveň: Medior
Praxe: 3 roky
Vzdělání
Vzdělání

Výhodou

znalost návrhu a vývoje REST rozhraní pro webové aplikace
znalost prostředí a technologií Microsoft Azure
zkušenost s agilními metodami vývoje a řízení (DevOps
znalost .NET Core technologií

Nabízíme

  • Plat
    60 000 - 80 000 Kč / měsíc
  • Typ odměny
    Odměna/Plat
  • Vzdálená práce
    Homeoffice
  • Pracovní prostředí
    Moderní
  • Typ práce nebo projektu
    Moderní technologie

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP a další)
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Typ firmy
    Velká firma nebo korporace
  • Místo pracoviště
    celá ČR