Senior .NET Developer - remote

Vyhovuje Ti spolupráce na IČO/remote, máš praxi v oblasti .NET vývoje a hledáš zajímavé, pestré projekty, kde využiješ své znalosti, flexibilitu možnosti moderních technologií? Čti dále a pokud Tě nabídka zaujme, budeme rádi, když nám o sobě dáš vědět. Za sdílení děkujeme!

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Koho hledáme?

  • hledáme vysoce motivovaného a seniorního .NET developera, který se stane součástí našeho fungujícího týmu, který má za cíl dodávat SW novým způsobem založeném na cloudovém řešení a zpracování velkých dat
  • práce postavená na .NET a Cloud-native službách
  • implementace cloud-native microservice aplikací
  • orientace v architektuře a posuzování dosahu návrhu do celkového řešení a spolupráce na návrhu řešení ve souladu s novou architekturou New IS

Technologie: Cloud-native vývojová platforma CodeNow, .Net Core (C#, Windows i Linux), SQL (postgresql, CockroachDB), NoSQL (redis, mongoDB), Kafka, Docker Containers with Kubernetes

Co by Ti nemělo chybět?

  • několik let zkušeností s vývojem v .NET
  • teoretický přehled z oblasti computer sicence
  • schopnost flexibilně se přizpůsobit a navrhnout řešení problému

Výhodou: znalost Microservices Design, Domain Driven Design

Co Ti nabídneme?

  • dlouhodobou spolupráci formou IČO na fulltime
  • remote job
  • velmi zajímavé projekty - u nás se nudit nebudeš a práci s moderními technologiemi
  • benefity a bonusy dle individuální dohody
  • mzda dle domluvy / do 6.500 MD

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

.NET developer

Základní dovednosti

it vývoj .NET

Softskills

týmová práce flexibilita samostatnost vysoké nasazení

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště remote