Revize SW řešení v .NET 5

Poptáváme služby .net specialisty za účelem IT due diligence resp. revize kupovaného SW řešení ze zahraničí. Jedná se o systém pro zpracování plateb a platební bránu pro eshopy. Podmínky spolupráce dle domluvy (hodinová sazba 600,- až 1000,- Kč/hodinu). V případě zájmu možná dlouhodobá spolupráce.

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

Poptáváme služby .net specialisty za účelem IT due diligence resp. revize kupovaného SW řešení ze zahraničí. Jedná se systém pro zpracování plateb a platební bránu pro eshopy.

 Application built like three-tier application.

Application Server (API endpoints)

Front end (Dashboard & users area)

Database (relation type)

Technology stack:

C#

.net core

ASP .net core

MSSQL Server

Html

Java Script

JQuery

ORM

Entity Framework

Application structure

website database - used to store web site content & work like proxy

core databsae - store major information about payment gateway

logs db - userd for a storing logs

 Požadovaný výstup reportu due diligence:

- bezpečnost frontendu a backendu – aktuální stav a doporučení

- kvalita programování kódu backendu a frontendu

- efektivita kódu (dle vyjádření prodejce došlo k refaktoringu z vere 4 na .NET 5)

- konfigurovatelnost (možnost dalších úprav a editací)

- upozornění na podezřelé části programu a možnost dalšího vývoje

- možnosti využití a úprava frontendu

Další kroky ve spolupráci:

  • Podepsání smlouvy o mlčenlivosti
  • Nasdílení dokumentace a přístup do repository v rámci Azure DevOps
  • Předložení nabídky (odhad hodin/dní, náklad hodinové sazby)
  • Schválení nabídky a výběr specialisty k projektu
  • Podepsání smlouvy o spolupráci

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert

Pozice

.NET developer Full stack developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Praha