.NET programátor/ka nemocniční logistika

Věříte, že jdou technologie a zdravotnictví dohromady? My ano! Hledáte smysluplnou a stabilní práci, ve které dostanete dostatek prostoru pro vlastní realizaci? Jste zodpovědný, samostatný, ale zároveň vám nevadí práce v menším týmu? Tak to bychom si mohli rozumět!

Úroveň
  • Junior
  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Jsme STAPRO, česká společnost, která vyvíjí software pro všechny oblasti zdravotnictví. Nemocnicím a dalším poskytovatelům zdravotní péče dodáváme naše systémy a další služby tak, aby se zdravotnický personál mohl plně soustředit na to nejdůležitější – lidské životy. Pojďte nám pomoct usnadnit zdravotníkům jejich náročnou práci!

Koho hledáme?

Pro brněnskou pobočku hledáme vývojáře, který si vezme na starost programování logistických modulů klinického IS (sklady léků či zdravotnického materiálu a jejich distribuce) včetně vazeb na okolní IS. Jedná o modul komplexního IS pro nemocnice. Vaší náplní práce bude realizace návrhu řešení dle požadavků zákazníků či zadání našich analytiků, aktivně se podílet na rozvoji produktu společně s produktovým managerem a modernizaci používaných technologií s kolegy z vývoje.

Jak to u nás funguje?

Při vývoji se řídíme Agilními principy a pracovní rutinu nám pomáhá zvládnou SCRUM. Máme krásné kanceláře v centu Brna, ale jsme si jistí, že určitě uvítáte i možnost práce na home office.

Co očekáváme od budoucího kolegy?

  • Aktivní zkušenost s programováním v .NET (C#).
  • Pokročilejší znalost MS SQL.
  • Pokročilejší znalost principů OOP.
  • Znalost GITu a MS Visual Studia.
  • Zkušenosti s XML a webovými službami.
  • Analytické myšlení, odpovědnost a ochotu učit se novým věcem.

Co není nutné, ale uvítáme to s nadšením?

  • Zkušenost se SoapUI (či jiným nástrojem pro testování webových služeb).
  • Schopnost vyvinout uživatelské rozhraní ve WPF.
  • Zkušenost s vývojem webových klientů v Angularu.
  • Zkušenost s agilními principy vývoje.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior Expert
  • Vzdělání:

Pozice

.NET developer .NET developer

Základní dovednosti

.NET c# WinForms SQL HTML JavaScript TypeScript CSS

Výhodou

Scrum Angular .NET 6

Softskills

Samostatnost a odpovědnost týmová spolupráce

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Nepracujete v „Open Space“
  • Roční prémie při splnění plánu
  • 5+1 týdnů dovolené
  • 5 dní krátkodobého volna na vyléčení ročně (sick days)
  • Penzijní připojištění
  • Odměna za doporučení náboru nového zaměstnance
  • Nadstandardní preventivní lékařská péče
  • Očkování proti chřipce
  • Dárkové poukazy k narození dítěte pro matku i otce
  • Příspěvek na stravování a poukázky na sportovní aktivity
  • Výuka angličtiny na pracovišti
  • Společenské akce pro zaměstnance
  • Letní „Rodinný a Dětský den“
  • Mikulášské odpoledne a nadílka pro děti zaměstnanců
  • Vánoční výtvarná soutěž pro děti zaměstnanců

Proč si vybrat tuto nabídku

Co naopak nabídneme vám? • Smysluplnou, odpovědnou a tvůrčí práci ve stabilní a rostoucí firmě. • Náborový příspěvek. • Odpovídající finanční ohodnocení, na jehož přesné výši se dohodneme na pohovoru. A taky roční prémie při plnění ročního plánu. • Flexibilní pracovní dobu, 5+1 týdnů dovolené a 5 sick days, které můžete kdykoliv využít. • Veškeré potřebné vybavení k práci a příjemnou kancelář v centru Brna. Žádný neosobní openspace! • Penzijní připojištění, nadstandardní preventivní lékařskou péči nebo třeba hrazené očkování proti chřipce. • Příspěvek na stravování a sportovní aktivity, hrazenou výuku angličtiny a spoustu dalších benefitů. Všechny výhody s vámi rádi probereme přímo na online pohovoru! Zní to zajímavě? Ozvěte se nám, připojte CV a pojďme domluvit společný online call. Těšíme se, až vás poznáme!

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Brno
Termín pro odpověď do 31.10.2023
Termín nástupu 01.09.2023