.NET WPF Developer | 6000-7500kč/MD rate | Brno

Do našeho česko-izraelského týmu hledáme zkušeného vývojáře se zaměřením na WPF. Tým má na starost vývoj nových SW funkcí našich produktů jako je např. simulátor pro řízení bezpilotních letadel nebo CBRN simulátor - virtuální výcvikový sytém pro trénink jednotek pro práci s nebezpečnými látkami a další.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
150 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

V brněnském R&D centru se cca 30 lidí věnuje SW vývoji. Mnoho věcí si vyvíjíme vlastních - od základních simulací a zobrazovacího enginu až po vyhodnocovací SW. Kromě WPF týmů máme IG (Image Generator) Team, který řeší simulační logiku, výpočtové modely, zvuky - převážně v C++, ale i C# a Lua. 2/3D modeláři mají k dispozici interní grafický engine, 3D studio nebo Blender a máme i testing/integration team.

MS Azure DevOps máme na reportování i jako repozitář, práce na projektech je rozdělená do TaskForce a jedem v 2týdenních sprintech.

Vaše mise:

  • GUI vývoj WPF aplikací produktů
  • Vývoj nových WPF controls
  • Psaní Unit Testů (xUnit)
  • Optimalizace a refactoring stávajícího kódu
  • Práce s Data Distribution Service (DDS), Entity Framework, MS SQL
  • Spolupráce s dalšími kolegy a týmy v Brně i zahraničí

POŽADAVKY:

  • Zkušenosti s vývojem WPF aplikací při použití MVVM metody
  • Znalost SQL Server, Entity Framework (code first) - nutné
  • Znalost práce se strukturovanými daty, design patterns, algoritmy a vícevláknového programování
  • Komunikativní angličtina a čeština
  • Výhodou – zkušenosti s databázemi, síťovou komunikací, vývojem simulátorů a her
  • Analytické myšlení, schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Ochota cestovat (cca 3-4x za rok)

PLATOVÉ PODMÍNKY:

HPP:  70-100.000kč/měsíčně
IČO:  6000-7500kč/MD rate

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior

Pozice

.NET developer

Základní dovednosti

.NET WPF Entity Framework SQL

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Zakládáme si na přátelském a individuálním jednání.
  • Zabýváme se i vývojem na zakázku, penetračním a zátěžovým testováním.
  • Poskytujeme daňové a účetní konzultace zdarma.
  • Právní poradenství zdarma.
  • Zažijete s námi skvělé teambuildingy.

Proč si vybrat tuto nabídku

Jsme stabilní společnost s kontinuálním růstem. Spolupracujeme s více než 100 tuzemskými i zahraničními firmami.

Informace o pozici

Mzda 70 000 - 150 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Brno, 4 dny onsite / 1 den offsite