Full stack .NET Developer

Hledáme talentovaného .NET Developera, který má vášeň pro vývoj software na platformě .NET. Pokud máte zkušenosti s C#, .NET 6+, ASP.NET, LINQ, Entity Framework a MS SQL, a zároveň rádi pracujete na změnách a nových funkcionalitách, můžeme mít pro vás skvělou příležitost!

Úroveň
  • Medior
  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Forma spolupráce: hybrid, on-site minimálně 60%, zahájení spolupráce konec února/začátek března 2024

Práce:

- Vývoj software na platformě .NET

- Realizace změn a nových funkcionalit

- Samostatné řešení problémů v systémech a aplikacích

Co očekáváme:

- Full stack .NET vývojář s dobrou znalostí C#, .NET 6+, ASP.NET, LINQ, Entity Framework, MS SQL, GitHub

- Schopnost samostatně pracovat na přiděleném úkolu

- Analytické schopnosti

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:

Pozice

.NET developer

Základní dovednosti

c# .NET 6+ ASP.NET LINQ Entity Framework MS SQL GitHub

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha 5
Termín pro odpověď do 29.02.2024
Termín nástupu 29.02.2024