MEDIOR.NET DEVELOPER, Olomouc

Jsme T.S.BOHEMIA, a.s. jedni z předních e-shopových prodejců v ČR i SK. Na IT oddělení hledáme nového kolegu či kolegyni, protože potřebujeme pomoci spravovat a rozvíjet naše interní aplikace a e-shop. Hledáme .NET developera se specializací na REST API, Entity Framework, MSSQL, MongoDB a DevOps! Pokud jsi vášnivý programátor se zkušenostmi ve vývoji .NET aplikací a chceš se zapojit do zajímavých a inovativních projektů, připoj se k našemu týmu! Pošli nám svůj životopis a motivační dopis.

Úroveň
  • Medior
Spolupráce
  • HPP
  • Homeoffice
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

  • Vývoj a údržba robustních webových aplikací v .NET frameworku s využitím C#
  • Návrh, implementace a optimalizace databázových struktur v MSSQL a MongoDB
  • Vytváření výkonných RESTful API rozhraní pro interakci s dalšími systémy
  • Používání Dockeru pro kontejnerizaci a správu aplikací
  • Práce s verzovacím systémem Git pro sledování změn a správu kódu
  • Vývoj a integrace moderních technologií, například React, Node.js, TypeScript (výhodou)
  • Spolupráce s týmem na identifikaci a řešení vývojových výzev
  • Účast na technických mítincích a diskusích ohledně nových trendů v IT

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:

Pozice

.NET developer

Základní dovednosti

.NET framework (c#) REST API Entity Framework MSSQL MongoDB • Zkušenosti s Dockerem • Zkušenosti s verzovacím systémem Git

Výhodou

React Node.js TypeScript

Softskills

analytické schopnosti

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Odpočineš si ve 25 dnech volna (20 dní dovolené + 5 sick days)
  • Občas můžeš pracovat z domu (home office).
  • Získáš atraktivní zaměstnanecké ceny na veškerý prodávaný sortiment. Nakupovat budeš v té nejlepší cenové hladině.
  • Odměna za doporučení kolegy až 20.000,- Kč.
  • Stravenkový paušál za každou odpracovanou směnu rovnou do platu.
  • Každý dobrý nápad rádi odměníme, ctíme pravidlo "víc hlav víc ví".
  • Pohodově zaparkuješ přímo v areálu společnosti nebi si kolo uschováš v bezpečí naší kolárny.
  • Jsme ryze česká firma, nemáme korporátní prostředí. Tvoříme příjemnou kulturu a máme skvělý tým, co Tě podpoří.
  • Stabilní a zajímavou práci v nadčasové oblasti e-commerce.

Proč si vybrat tuto nabídku

• Možnost pracovat na zajímavých projektech a rozvíjet se v oblasti softwarového vývoje • Podpora profesního růstu a příležitost k rozšíření technických dovedností

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Olomouc
Termín pro odpověď do 29.09.2024
Termín nástupu 01.08.2024