Head of Product Development

Homeoffice HPP Freelancer
Alza.cz Praha 7 Navrhni si plat
Produktový manažer se v Alze nachází na pomezí businessu, technologií a designu. Kombinuje strategii, marketing, leadership a další dovednosti s jediným cílem. Doručit úžasný produkt. A my hledáme někoho, kdo toto oddělení povede.

Co bude náplň práce Head of Product Development?

  • Pochopení businessu / fungování vybraných oddělení + definice strategie .
  • Tvorba zadání pro naše IT oddělení.
  • Zodpovědnost za jednu nebo více oblastí business části firmy (témat je tu hodně, od mobilního světa až po EU expanzi).
  • Vedení menšího týmu.
  • Ze začátku to bude hodně o rotacích do různých oddělení napříč firmou a vstřebávání jak funguje náš business.

Jaký by náš nový Head of Product Development měl být?

  • Mít zkušenost s projektovým řízením, umět prioritizovat.
  • Udělat základní business case a být schopný si svou práci obhájit před vedením společnosti.
  • Efektivně řídit a motivovat svěřený tým lidí, zapojit se do náborových aktivit.
  • Hledáme přesah k jiným oblastem - IT, UX, finance.
  • Velkou výhodou by pro nás byla zkušenost z e-commerce prostředí.
  • Angličtina by neměla být problém pro denní využití.

Na co se u nás můžete těšit?

  • Inspirativní tým kolegů, který poskytne maximální podporu i dlouholeté know-how.
  • Možnost reálně vidět výsledky své práce u jedničky na trhu.
  • Vzdělávání - interní kurzy, externí školení, konference a workshopy.
  • Jazykové vzdělávání hrazené zaměstnavatelem.
  • Sleva na Alza.cz s možností doručení přímo do kanceláře.
  • Příjemné pracovní prostředí - máme kanceláře, kde najdete kavárnu, posilovnu, saunu a mnoho dalších aktivit.
  • Mnoho dalších benefitů - rádi probereme při osobním setkání.

Co je potřeba

  • Úroveň
    Senior Expert
  • Jazyky
    Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Nabízíme

  • Typ odměny
    Odměna/Plat
  • Vzdálená práce
    Homeoffice
  • Pracovní prostředí
    Moderní
  • Typ práce nebo projektu
    Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP a další) Freelancer
  • Typ firmy
    Velká firma nebo korporace
  • Místo pracoviště
    Praha 7