Technik bezdrátových síti

Kompletní instalace bezdrátových/metalických sítí v rodiných a činžovních domech

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

V Připojen hledáme kolegu do týmu, který zajišťuje instalaci připojení k internetu v rodinných a bytových domech.

Co bychom rádi, abys uměl:

* základní znalost počítačové problematiky
* středoškolské vzdělání (technického charakteru či výpočetní technika výhodou)
* samostatnost a spolehlivost
* dobré vystupování a komunikativnost
* řidičské oprávnění skupiny „B“
* ochotu pracovat ve výškách

Zkušenosti Co požadujeme

Pozice

IT mimo škatulky

Jazyky

Česky – plynule

Galerie Takhle to u nás vypadá

Práce u nás Co nabízíme

notebook, telefon k soukromým účelům, sickday – to je v dnešní době téměř standart. My k tomu všemu nabízíme navíc prostředí, kde se nové myšlenky a nápady neztratí pod tíhou administrativy a kde budeš držet krok s moderními telekomunikačními technologiemi.

Proč si vybrat tuto nabídku

Nerad trávíš celé dny v kanceláři, máš šikovné ruce a rád pracuješ v menší partě kolegů?

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Libiš