Osobní asistent/ka pro informační systém/CRM

OK GROUP a.s. Brno, Londýnské náměstí 30 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Pro naše neustále rostoucí dítě se zájmem o kompletní správu pojistných smluv potřebujeme osobního asistenta/asistentku, který/která se mu bude srdcem i duší věnovat, dynamicky rozvíjet, neúnavně pomáhat a trpělivě vysvětlovat, aby mohlo dál neustále růst, nejlépe nejen lineární řadou.

Řekněme raději obsah, nebo náplň práce:

  • uživatelská podpora včetně tvorby on-line manuálu a webinářů - znamená to nemít problém se slušnou komunikací s lidmi, kteří budou nazývat dítě nevychovaným frackem
  • analýza uživatelských požadavků a jejich příprava pro vývoj - je potřeba požadavky seskupit, vytřídit, zobecnit, probrat, zkusit použít jiné “české” řešení a na podnose přinést na vývoj
  • zpracovat nestandardní požadavky pomocí administrátorských nástrojů a nastavení - věci se vždy delegují na schopnějšího v dané oblasti, a to je v tomto případě osobní asistent/asistentka
  • účastnit se ostatních úkolů v rámci IT - pomoc při řešení všeho možného, jak je na IT zvykem

Co je potřeba

Office
JSON
XML
obecné povědomí o IT

Výhodou

umět učit
umět se učit

Softskills

komunikace s lidmi
herectví
sebevědomí
sebereflexe
analytické myšlení
  • Vzdělání
  • Jazyky
    Česky – plynule

Nabízíme

  • Plat
    20 000 - 30 000 Kč / měsíc
  • Typ odměny
    Odměna/Plat

Jaké jsou benefity?

Mimo platu je to technika potřebnou pro práci (NTB, MT, KB, LCD), zázemí IT teamu, ve kterém se dá, pokud chcete, i vyrůst, kanceláře nedaleko D1, D2, D52 (stůl, židle, WiFi, káva, klimatizace).

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP a další)
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Typ firmy
    Střední
  • Místo pracoviště
    Brno, Londýnské náměstí
  • Termín pro odpověď do
    30.09.2021