Java Developer - možnost remote nebo částečný HO

Jsi Javista a máš chuť a prostor na nové projekty? Můžeme Ti nabídnout dlouhodobou spolupráci na zajímavých projektech v oblasti telco, bakovnictví a dalších odvětvích. Vyhovuje Ti spolupráce na IČO, máš praxi v oblasti Java vývoje a hledáš zajímavé, pestré projekty, kde využiješ své znalosti, flexibilitu možnosti moderních technologií? Čti dále a pokud Tě nabídka zaujme, budeme rádi, když nám o sobě dáš vědět. Za sdílení děkujeme!

Úroveň
  • Junior
  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Máš praxi jako vývojář v Javě minimálně rok a půl a více?

Máme zajímavé projekty pro juniornější, ale také pro velmi zkušené uchazeče.

Jakými znalostmi a zkušenostmi nás potěšiš?

Java 11, Spring 5 (SpringCore, SpringData, SpringWS), HTML
JBoss, Tomcat, GIT, Gradle, Idea, CI, Linux, React, Spring Boot, Docker, Kubernetes, OpenShift, ElasticSearch
SOAP, REST, SQL

Nemusíš mít praxi se vším uvedeným, nabídneme Ti to, co Ti bude nejvíc sedět a případně dáme příležitost se potřebné doučit.

Bližší specifikace rádi po domluvě poskytneme.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior Expert
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Java developer

Základní dovednosti

IT Java Vývoj

Softskills

komunikace týmový hráč

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

  • dlouhodobou spolupráci formou IČO na fulltime remote / případně s docházením do kanceláře (Praha, Bratislava) a domluvou HO
  • velmi zajímavé projekty - u nás se nudit nebudeš a práci s moderními technologiemi
  • benefity a bonusy dle individuální dohody
  • mzda dle domluvy, tvé praxe a konkrétního projektu / MD

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha, Bratislava nebo remote