JAVA / SCALA developer

Mezinárodní společnost, která má 2 větší týmy, v Brně a ve Wroclawi v Polsku. Můžete pracovat a rozvíjet své dovednosti ve stabilním týmu vývojářů. Vyvíjí vlastní software a vylepšují interní systém a web (v PHP, technologie Zen, Symfony).

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
110 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc

Popis pozice

  • minimálně 3 roky praktických zkušeností s Java nebo Scala,
  • pokročilé znalosti objektově orientovaného, nebo funkcionálního programování
  • praktické znalosti Maven, Apache Commons, Logback
  • znalost návrhových vzorů a praktické využití SOLID
  • zkušenosti s integrací s REST APIs
  • dobré komunikační dovednosti v anglickém jazyce
  • ochota rozvíjet své znalosti (zejména v Scala)
  • znalost práce s big data
  • praktické znalosti Akka-http, Circle, Cats, Doobie a NoSQL databází

Zkušenosti Co požadujeme

Pozice

Java developer

Základní dovednosti

java oop maven apache commons logback SOLID REST API

Výhodou

SCALA

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Galerie Takhle to u nás vypadá

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou nebo práce na IČO
  • zaměstnanecké benefity (stravenky, relax days, slevy na zájezdy)
  • Multisport karta
  • firemní akce
  • vzdělávání
  • práci na zajímavých projektech
  • nové kanceláře
  • příjemné pracovní prostředí v soukromé kanceláři pro programátory

Informace o pozici

Mzda 110 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Místo pracoviště Brno